reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

jezeli odstawilas je nastepnego dnia nie wydaje mi sie aby to mialo jakies znaczenie ale moim zdaniem jesli zrobisz test i wyjdzie Ci ze jestes w ciazy to powinnas poinformowac o tym swojego lekarza....


:-(Wiem, może to i za wcześnie na objawy ale jak to mój mąż mówi ja martwię się nałogowo. Gdzieś wyczytałam, że dopóki nie dojdzie do zagnieżdżenia, to żaden lek nie może zaszkodzić. Zagnieżdżenie to o ile mi wiadomo jakieś 9-10 dni po zapłodnieniu. Ale chciałam się upewnić.:-([/QUOTE]

nie stresuj sie bo to jeszcze gorszcze... poczekaj i upewnij sie ze napewno jestes w ciazy.... wtedy porozmawiaj z madra glowa i wszytsko Ci powie... ale po moich doswiadczeniach to tak jak mowie nie wydaje mi sie zeby to mialo jakies znaczenie tym bardziej ze odstawilas je na nastepny dzien....
 
reklama
a powiedz mi Rudzia co ile sie przytulalisie probujac dodam że próbując czerpałam raczej przyjemnosc niz martwiac sie czy wyjdzie bo nastawienie tez podobo duzo daje
 
no nie watpie ale wez i teraz traf kiedy ten dzien jest najlepszy moj 15dc okazał sie nietrafiony wiec sama widzisz jak to bywa
 
:-(Wiem, może to i za wcześnie na objawy ale jak to mój mąż mówi ja martwię się nałogowo. Gdzieś wyczytałam, że dopóki nie dojdzie do zagnieżdżenia, to żaden lek nie może zaszkodzić. Zagnieżdżenie to o ile mi wiadomo jakieś 9-10 dni po zapłodnieniu. Ale chciałam się upewnić.:-(

nie stresuj sie bo to jeszcze gorszcze... poczekaj i upewnij sie ze napewno jestes w ciazy.... wtedy porozmawiaj z madra glowa i wszytsko Ci powie... ale po moich doswiadczeniach to tak jak mowie nie wydaje mi sie zeby to mialo jakies znaczenie tym bardziej ze odstawilas je na nastepny dzien....[/QUOTE]

Dziękuje, wiem, że czeka mnie kilka nerwowych dni.
 
a powiedz mi Rudzia co ile sie przytulalisie probujac dodam że próbując czerpałam raczej przyjemnosc niz martwiac sie czy wyjdzie bo nastawienie tez podobo duzo daje

heheh w pierwszej to praktycznie codziennie bo nam bardzo zalezalo... a w drugiej to bardziej uwazalismy bo drugie planowalismy na przyszly rok tak wiec spotkala nas mila niespodzianka:-):-):-)

juz pinakoladzie polecalam i jesli teraz wyjdzie ci ze nie jestes a bardzo wam zalezy zeby trafic w te dni to sprobuj zrobic sobie test na owulacje... bedziecie pewniejsi....
 
nie stresuj si9e dobrze bedzie moja kolezanka nie wiedziala ze zaszla i faszerowala sie polopiryna s a dzidzia urodzila sie zdrowa i śliczna wiec sie nie martw
 
no i w pierwswzej zaskoczylo od razu. no ja jakbym mniala swojego meza codiennie meczyc to by sie chyba chlopina wykonczyl ale zobaczymy co wyjdzie powiem ci tez ze sporo poczytalam i staralam sie rozpoznac te dni po śluzie i szyjce i powiem ci ze jak 0obserwacje wyszly dobrze to0 byly to dni plodne
 
no i w pierwswzej zaskoczylo od razu. no ja jakbym mniala swojego meza codiennie meczyc to by sie chyba chlopina wykonczyl ale zobaczymy co wyjdzie powiem ci tez ze sporo poczytalam i staralam sie rozpoznac te dni po śluzie i szyjce i powiem ci ze jak 0obserwacje wyszly dobrze to0 byly to dni plodne

wszystko w swoim czasie pamietaj ze im bardziej sie chce tym ciezej wychodzi... pinakolada - wie cos na ten temat ;-);-)
 
reklama
taka nasza natura za duzo sie przejmujemy wmawiamy a potem rozczaroanie facet ma najlepsze poidejscie ale bedac facetem nie zaznalibysmy uroku macierzynstwa pozdrowka i dzieki za rozmowe
 
Do góry