reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

reklama
A będzie chłopiec czy dziewczynka? U mnie chłopiec. Podobno z chłopcami lepiej się ciążę znosi. (Pewnie gadanie)

U mnie jest dziewczynka i jak na razie wszystko było i jest OK i spokojnie znoszę ciąże. Ale wyjątki są dla potwierdzenia reguły:D: Życzę żeby ciąża nie dawała Ci się we znaki za bardzo:D
 
Witam,
mam problem, :szok: okres spóźnia się 20 dni, nie notowałam ostatnio, ale jakos tak wychodzi, do tej pory miałam regularne krwawienia ok 25-26 dni, po ok 10 dniach od spodziewanej daty okresu, wyszły całe dwa negatywnie, powtórzylam wczoraj czyli jakos 19 dzień, wyszły negatywnie /oczywiscie robione rano/.
Wizyta u lekarza w przyszłym tygoniu..
Nie stresuje się, nie odchudzam, chorób nie wykryto...
:rofl2:
Co ja mam o tym mysleć?

/wiatropylnosć wykluczono, sypiamy z partnerem /
 
no i super :-) dzięki Kochane dobrze wiedzieć, że ktoś mnie wspiera :-) buźki :tak:;-) Wam się udało i też chcę być taka szczęśliwa jak Wy :tak:
Tobie też się na pewno uda:-) dlatego trzymamy kciuki:tak:i mamy nadzieję że się z nami podzielisz dobrą nowiną:-D:-D:-D
Witam,
mam problem, :szok: okres spóźnia się 20 dni, nie notowałam ostatnio, ale jakos tak wychodzi, do tej pory miałam regularne krwawienia ok 25-26 dni, po ok 10 dniach od spodziewanej daty okresu, wyszły całe dwa negatywnie, powtórzylam wczoraj czyli jakos 19 dzień, wyszły negatywnie /oczywiscie robione rano/.
Wizyta u lekarza w przyszłym tygoniu..
Nie stresuje się, nie odchudzam, chorób nie wykryto...
:rofl2:
Co ja mam o tym mysleć?

/wiatropylnosć wykluczono, sypiamy z partnerem /
Skoro oba testy wyszły negatywne po tak długim czasie to myśle że jakieś zaburzenia masz może stres albo tak jakoś ja też miewałam spóźnił mi się 3 tygodnie i ciąży nie było... także idź do gin. może ona powie Ci więcej:tak:Ale trzymam kciuki żeby było tak jak chcesz:-)
 
Witam,
mam problem, :szok: okres spóźnia się 20 dni, nie notowałam ostatnio, ale jakos tak wychodzi, do tej pory miałam regularne krwawienia ok 25-26 dni, po ok 10 dniach od spodziewanej daty okresu, wyszły całe dwa negatywnie, powtórzylam wczoraj czyli jakos 19 dzień, wyszły negatywnie /oczywiscie robione rano/.
Wizyta u lekarza w przyszłym tygoniu..
Nie stresuje się, nie odchudzam, chorób nie wykryto...
:rofl2:
Co ja mam o tym mysleć?

/wiatropylnosć wykluczono, sypiamy z partnerem /
Popieram zdanie Patrycji, powinnaś iść do lekarza i będziesz spokojna, że wszystko jest ok. Nie ma co żartować w tych sprawach. Przede wszystkim to jesli masz jakieś stresy to weź je na drugi plan i się oszczędzaj bo tak na prawdę nie wiadomo co to jest.
 
Witajcie laseczki :-)

Byłam wczoraj u gina, zrobił mi usg. Dzidzi nie znalazł :sorry2: choć stwierdził, że to nie znaczy, że jej tam nie ma. Mam przodozgiętą macicę i ono mogło się gdzieś "ukryć". Ale mi się wydaje, że to zaburzenia hormonalne po odstawieniu tabsów. Spytałam, czy moje "objawy ciążowe" to były moje schizy, ale gin powiedział, że to możliwe przy huśtawce hormonalnej.
Dostałam luteinę na wywołanie @. Jeśli nie pojawi się w ciągu 7 dni to mam przyjść znowu. Ale sądzę, że się pojawi ;-)

No ale poza tym wszystko ok, żadnych torbieli, policystycznych jajników i mięśniaków :-p A i na razie nie chce żebym brała coś na urególowanie cyklu. Organizm ma sam sobie dać z tym radę.

Hihi będzie dobrze.

Pozdrawiam Was dziewczyny
 
reklama
Witajcie laseczki :-)

Byłam wczoraj u gina, zrobił mi usg. Dzidzi nie znalazł :sorry2: choć stwierdził, że to nie znaczy, że jej tam nie ma. Mam przodozgiętą macicę i ono mogło się gdzieś "ukryć". Ale mi się wydaje, że to zaburzenia hormonalne po odstawieniu tabsów. Spytałam, czy moje "objawy ciążowe" to były moje schizy, ale gin powiedział, że to możliwe przy huśtawce hormonalnej.
Dostałam luteinę na wywołanie @. Jeśli nie pojawi się w ciągu 7 dni to mam przyjść znowu. Ale sądzę, że się pojawi ;-)

No ale poza tym wszystko ok, żadnych torbieli, policystycznych jajników i mięśniaków :-p A i na razie nie chce żebym brała coś na urególowanie cyklu. Organizm ma sam sobie dać z tym radę.

Hihi będzie dobrze.

Pozdrawiam Was dziewczyny
no to się cieszę, że wszystko u Ciebie w porządku :tak::-) u mnie niestety z rana jedna kreseczka ale w weekend bedą kolejne staranka bo teraz nie mamy jak...a w weekend wyjezdzamy i się zrelaksujemy. Może się uda, ale już powoli chyba zaczynam wrzucać na luz, na zasadzie, że jak się uda to zaje...cie ale jak nie to trudno i dalej się staramy...Może tak będzie łatwiej :-) buziole;-)
 
Do góry