reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

Hej ja jestem w 7 tg i 4dc.Miałam 3 dniowe mdłości + raz wymiotowałam,było to jakoś w 5tg miałam tez bóle piersi ale wszystko ustało.Naczytałam się głupot w internecie ,ze jak objawy tak nagle zanikają to ciąża obumarła itp itd.Pojechałam na pogotowie(bo była to niedziela) zrobiono mi USG i widac już było bijące serduszko,lekarka powiedziała ze wszystko wygląda fantastycznie.I nie mam czytać głupot w internecie.Teraz moim jedynym objawem jest senność.Jem wszystko nie mam jakiś zachcianek ani nic.Narazie jest super.Co do staranek to u nas było tak,ze ja brałam wiesiołka(1 cykl) i nie ograniczaliśmy się z seksem robilismy to kilka razy dziennie;-);-);-):tak::tak: mój R jadł dużo jajek,ale to nie świadomie.Test zrobiłam 5 dni po spodziewanej @ popołudniu i wyszły 2 piękne krechy:-)możecie zobaczyć w moim albumie.Aha wczesniej przez 2.5 roku stosowaliśmy jedynie kalendarzyk.
 
reklama
Pinakolada jak Ty jesteś dwa tyg przed @ i bolą Cię jajniki, to nie uważasz, że to może być owulacja?

Poza tym wydaje mi się, że "dopuszczanie" do siebie faceta tylko w dni płodne, to trochę "znęcanie się nad zwierzętami". Osobiście jestem zdania, żeby iść na żywioł i kochać się jak macie na to ochotę, a nie dlatego, że akurat owulka się pojawiła :-p Poza tym według najnowszych badań częste stosunki doskonale wpływają na jakość nasienia bo stymulują jądra do jego produkcji:-D

Może za wcześnie zrobiłaś test. Ja radzę jeszcze się poprzytulać konkretnie w tym cyklu i zrobić teścik w dniu spodziewanej @

Powodzenia i trzymam kciukasy :tak:

A wszystkim mamuśkom gratuluję.

Ja dziś wieczorem odwiedzam mojego gina. Ciekawe co mi wykryje. Brrrr:baffled: Denerwuję się.
 
witam serdecznie... no ja niestety z hormonami nie pomoge nigdy nie bralam.. powinnas porozmawiac ze swoim ginem o tym on najlepiej wytlumaczy ci wszytsko co bys chciala wiedziec modziom
 
Ostatnia edycja:
Pinakolada jak Ty jesteś dwa tyg przed @ i bolą Cię jajniki, to nie uważasz, że to może być owulacja?

Poza tym wydaje mi się, że "dopuszczanie" do siebie faceta tylko w dni płodne, to trochę "znęcanie się nad zwierzętami". Osobiście jestem zdania, żeby iść na żywioł i kochać się jak macie na to ochotę, a nie dlatego, że akurat owulka się pojawiła :-p Poza tym według najnowszych badań częste stosunki doskonale wpływają na jakość nasienia bo stymulują jądra do jego produkcji:-D

Może za wcześnie zrobiłaś test. Ja radzę jeszcze się poprzytulać konkretnie w tym cyklu i zrobić teścik w dniu spodziewanej @

Powodzenia i trzymam kciukasy :tak:

A wszystkim mamuśkom gratuluję.

Ja dziś wieczorem odwiedzam mojego gina. Ciekawe co mi wykryje. Brrrr:baffled: Denerwuję się.

Ja już sama nie wiem :-) jutro robię drugi test zobaczymy co on pokaże. W weekend może postaramy się jeszcze na bobaska bo w sumie to w tych czasach to i można nawet w dni @ zajść w ciąże ;-) ale ten test owulacyjny to i tak sobię kupię tak jak mi doradzała Rudzia :-) A Ty się nie denerwuj co do tej wizyty u gina. Wiesz, że stres tylko pogarsza sytuację. Wszystko będzie dobrze. Jesteśmy z Toba. Prawda dziewczyny ?? :tak::-);-)
 
Ja już sama nie wiem :-) jutro robię drugi test zobaczymy co on pokaże. W weekend może postaramy się jeszcze na bobaska bo w sumie to w tych czasach to i można nawet w dni @ zajść w ciąże ;-) ale ten test owulacyjny to i tak sobię kupię tak jak mi doradzała Rudzia :-) A Ty się nie denerwuj co do tej wizyty u gina. Wiesz, że stres tylko pogarsza sytuację. Wszystko będzie dobrze. Jesteśmy z Toba. Prawda dziewczyny ?? :tak::-);-)
Jasne że tak:tak: Trzymam za Was mocno kciuki żeby staranka się udały:-D I czekam na wieści:tak::tak::tak:
 
najlepiej poprostu sie bawic ;-);-) a nie myslec o tym ze to w jakims interesie... podobno im bardziej sie chce tym mniej wychodzi.... ;-) a niedlugo zobaczysz upragnione I I;-);-)
 
reklama
Do góry