reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

ja to powiedziałam sobie, że nawet jakbym mała trzy miesiące pod rząd wymiotować to chcę abym zapamiętała tę ciąże choć mam nadzieję, że to nie będzie moja ostatnia. :-)

hehhe to moja druga ciaza i tak jak narzekalam w pierwszej tak narzekam w drugiej ;-);-);-) ale dla mnie i tak jest to najlepszy okres w moim zyciu i nie zamienilabym tego na nic na swiecie... heheh musimy jakos umilic zycie naszym ukochanym :-):-) zeby razem z nami przechodzili ciaze:-):-) heheh moj tyje razem ze mna:-):-):-)
 
reklama
hehhe to moja druga ciaza i tak jak narzekalam w pierwszej tak narzekam w drugiej ;-);-);-) ale dla mnie i tak jest to najlepszy okres w moim zyciu i nie zamienilabym tego na nic na swiecie... heheh musimy jakos umilic zycie naszym ukochanym :-):-) zeby razem z nami przechodzili ciaze:-):-) heheh moj tyje razem ze mna:-):-):-)

ojjj jak fajnie :-) to słodko ;-) no mój je dużo nabiału...hmm a chcelibyśmy mieć chłopca, ale w sumie to najważniejsze aby było zdrowe !! :tak:
 
ojjj jak fajnie :-) to słodko ;-) no mój je dużo nabiału...hmm a chcelibyśmy mieć chłopca, ale w sumie to najważniejsze aby było zdrowe !! :tak:

wydaje mi sie ze to czy bedzie chlopiec czy dziewczynka zalezy od genow faceta...patrzac na moj przyklad... u mnie w rodzinie sa same laski... ja np mam 2 siostry i jednego ostatniego brata... to samo u soistr i braci mojego ojca... same laski... a znow od strony mojego faceta sa same chlopaki ;-);-);-) nie wiem czy jest to jakas regula ale cos chyba musi w tym byc ;-);-);-)
 
wydaje mi sie ze to czy bedzie chlopiec czy dziewczynka zalezy od genow faceta...patrzac na moj przyklad... u mnie w rodzinie sa same laski... ja np mam 2 siostry i jednego ostatniego brata... to samo u soistr i braci mojego ojca... same laski... a znow od strony mojego faceta sa same chlopaki ;-);-);-) nie wiem czy jest to jakas regula ale cos chyba musi w tym byc ;-);-);-)

no tak mi się wydaję, że masz rację :-) no u mojego "Męża" są same chłopaki w domu bo ma dwóch braci. A ja jestem jedynaczką więc trudno stwierdzić :-D
 
no tak mi się wydaję, że masz rację :-) no u mojego "Męża" są same chłopaki w domu bo ma dwóch braci. A ja jestem jedynaczką więc trudno stwierdzić :-D

nie wiem czy istnieje jakas regula... dla mnie wazne by bylo zdrowe... teraz tez nie wiem co bedzie... poza tym tutaj nie mowia plci dziecka wiec do konca to niespodzianka.. nawet jakbym mogla sie dowiedziec to bym nie chciala.... lubie niespodzianki;-);-);-);-) szczegolnie tak wielkie;-);-)
 
Witajcie dziewczyny. Ja na forum juz troche jestem ale do Was tak z ciekawosci weszlam pierwszy raz:-)

Ja tabletki brałam jakies 7 lat, przestałam brac i po 1,5 roku zaszlam w ciaze i spodziewamy sie....BLIŹNIAKÓW!!!:tak:

anulka gratuluję dwójeczki :-)

Co do nieletnich matek to powiem tylko "ja pierdzuuuuuuuuu" chyba jestem z jakiegoś innego świata bo współżyć zaczęłam w wieku 19 lat.
Z córeczką to wpadliśmy, ale wtedy miałam 24 lata, ostatni rok studiów, które skończyła mw ciąży, oboje pracowaliśmy i wtedy bylismy razem już 7 lat. Teraz mamy największy skarb na świecie i jesteśmy przeszczęśliwi z tego powodu i jedyne czego żałujemy to to że wczesniej nie postaraliśmy się o dziecko ;-)
 
bylam u lekarza, nie ma krwawienia, mam sie nie przemeczac, zazywac witaminy i rozwazyc kwestie hormonow na podtrzymanie. wiec mam pytanie czy ktos bral takie hormony jakie sa plusy a minusy? ja poprzednie ciaze przechodzilam raczej bezproblemowo, i potem ten szok z poronieniem tymbardziej ze mialam objawy jak teraz, ale niestety mniej o siebie dbalam
 
reklama
bylam u lekarza, nie ma krwawienia, mam sie nie przemeczac, zazywac witaminy i rozwazyc kwestie hormonow na podtrzymanie. wiec mam pytanie czy ktos bral takie hormony jakie sa plusy a minusy? ja poprzednie ciaze przechodzilam raczej bezproblemowo, i potem ten szok z poronieniem tymbardziej ze mialam objawy jak teraz, ale niestety mniej o siebie dbalam

ojj niestety nie jestem w stanie pomóc ... :-(
 
Do góry