reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

a co jesli sie miesiaczka pokaze? slyszlaam ze biorac tabletki i tak sie pokarze bo jest ona wywolana tabletkami? To wtedy test w czasie okresu?
A moze to jakas sciema i jak bedzie okres to bankowo mimo tabletek nie jest sie w ciazy;)
 
reklama
troche to wszytsko chaotyczne co napisalas.....
po pierwsze to co nazywasz okresem przy braniu tabletek nie jest okresem takim jak u kobiety ktora nie bierze tabletek... jest to krwanienie wywolywane tymi tabletkami i moim zdaniem moze tak byc ze nawet jak bedziesz w ciazy krwawienie sie pojawi.... najlepiej zrobic sobie test w dzien oczekiwanego krwawienia ( czy sie pojawi czy tez nie ) lub po i wtedy bedziesz wiedziala... bo wczesniej test nie jest wiarygodny... bedziesz wiedziala na czym stoisz....
 
kochana jezeli jestes w ciazy to nie dostaniesz tego okresu!!!!!!!

a kto powiedzial ze nie dostanie?? zadaza sie czesto tak ze kobiety niebiorace tabletek maja okres do 3 miesiecy bedac w ciazy... a tak jak napisalam z tego co ja wiem przy braniu tabletek nie ma okresu tylko jest plamienie wywolywane wlasnie tabletkami.... wiec jest bardzo mozliwe ze nawet bedac w ciazy bedzie miala to plamienie....
 
moja kuzynka brala tabletki , jednej zapomniala i nie dostala okresu przy odstawienu, okazalo sie ze jest w ciazy!!!!

mowie co wiem od innych!!

oczywiscie, wszystko zalezy od organizmu kobiety, nie ma jednej reguly na wszystko!!!!!!!!!!!!!
 
moja kuzynka brala tabletki , jednej zapomniala i nie dostala okresu przy odstawienu, okazalo sie ze jest w ciazy!!!!

mowie co wiem od innych!!

oczywiscie, wszystko zalezy od organizmu kobiety, nie ma jednej reguly na wszystko!!!!!!!!!!!!!

a mowiac o okresie w ciazy, to to nie jest "okres" tylko plamienia jak juz, przy silniejszych krwotokach jest to ciaza zagrozona!!!!!
Moja ciocia jest polozna i troszke sie nasluchalam!!!!
prawdopodobienstwo zajscia w ciaze zwieksza sie z kazda pominieta tabletka w danym cyklu miesiaczkowym... twoja kuzynka opuscila tabletke zaszla w ciaze... roznie wtedy organizm moze reagowac....
tutaj dziewczyna brala wszytsko na czas... jest mini mini szansa ze jest w ciazy bo nie ma 100% pewnosci.... a jak wiekszosc z nas wie tym bardziej kiedy sie nie chce zajsc w tedy sie zachodzi nawet przy niezliczonej liczbie zabezpieczeni i ostroznosci :):):)

a co do plamien czy okresu zwal jak zwal.... w tym przypadku jest to plamienie wywolywane tabletkami.... wiec pojawic sie powinno ale nie musi... nie napisalam ze sie NIE pojawi...

najlepszym rozwiazaniem w takich sytuacjach jest test... poniewaz mozna gdybac i przypuszczac a natura i tak zrobi swoje jak JEJ pasuje....
 
reklama
przepraszam za tą moją chaotyczną ,to prawda :), wypowiedz, pisalam ją chwile przed wyjsciem na zajęcia :)

Zdaje sobie sprawe ze w mojej sytuacji jest to malo prawdopodobne, ale nie chcialabym tego zlekcewazyc i lykac tabletek dalej jesli by sie okazalo ze to jakims cudem jednak ciąza

I jak na zlosc juz jestem troche w stresie ze chyba psychika zaczela mi pracowac bo dzisiaj patrze w lustro a mi pryszcze powiskakiwaly. Nie duzo, ale troche tak. Normalnie mam bardzo czysta cere i zero wypryskow, pryszczy a tu troche na czole sie pojawilo. Moze to dlatego ze wyczytalam ze w poczatkach ciazy czasem hormony tak dzialaja ze moze wysypac :)

dzieki, wlasnie to chcialam wiedzec kiedy test zrobic, zrobie wiec z dzien kiedy spodziewam sie miesiaczki

Dziekuje za odpowiedz na moje pytanie:-)
 
Do góry