reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

ksiadz?????? nie no dobrze ze siedze ;):):) wybaczcie ale z wrazenia wybuchlam smiechem :):):) no ekspert najlepszy nie ma co :):):)

moim zdaniem powinnas juz odstawic tabletki jesli wgole chcesz to zrobic.... teraz powinno przyjsc plamienie i odczekaj miesiac do nastepnego plamienia i wtedy sobie wez nowe opakowanie....

co do plodnosci to roznie z tym bywa... wydaje mi sie ze to zalezy od organizmu kobiety jak dziala na hormony wiele slyszalam ze im dluzej sie bierze tym trudniej zajsc w ciaze ale tez wiele histori obala ta teorie tak wiec... jak juz same wiemy wiele tez tkwi w naszej psychice i to jak organizm reaguje na dany lek.....
 
reklama
ksiadz?????? nie no dobrze ze siedze ;):):) wybaczcie ale z wrazenia wybuchlam smiechem :):):) no ekspert najlepszy nie ma co :):):)
...
Ksiądz???:eek:o kurde faktycznie ksiądz:-) wiesz co ja myslę że ksiądz to wie tyle o tym że nie powinien się w ogóle na ten temat wypowiadać:-) tak jak ostatnio w dd tvn był zakonnik który prowadzi wykłady na temat seksu... trzymajcie mnie:-D ksiądz niech siedzi w kościele i się Bogiem zajmuje a nie antykoncepcją co innego jakby się lekarz wypowiedział który tyle lat studiuje medycyne i wie coś o tym:cool2:
 
Ksiądz???:eek:o kurde faktycznie ksiądz:-) wiesz co ja myslę że ksiądz to wie tyle o tym że nie powinien się w ogóle na ten temat wypowiadać:-) tak jak ostatnio w dd tvn był zakonnik który prowadzi wykłady na temat seksu... trzymajcie mnie:-D ksiądz niech siedzi w kościele i się Bogiem zajmuje a nie antykoncepcją co innego jakby się lekarz wypowiedział który tyle lat studiuje medycyne i wie coś o tym:cool2:

dokladnie :):):) nie ma dla mnie lepszych zartow jak kasiadz mowiacy jak sie kochac i jak zabezpieczac :-D:-D:-D:-D


witaj Patrycja :) co tam u Cibeie
 
dokladnie :):):) nie ma dla mnie lepszych zartow jak kasiadz mowiacy jak sie kochac i jak zabezpieczac :-D:-D:-D:-D


witaj Patrycja :) co tam u Cibeie
Lecę do szkoły rodzenia na razie zrobić obczajkę i się zapisać , bo już czas:szok: i na spotkanie z położną bo zmieniłam adres i nie wiem czy mi się rejon nie zmienia i inna babka go obsługuje no i zanieść l4 także uff.. cięzki dzień a no i po południu na uczelni wykłady do 20:szok: boże potrzeba mi porządnego kopa żeby tak dostać powera:szok: a co u Ciebie?:blink:
 
Lecę do szkoły rodzenia na razie zrobić obczajkę i się zapisać , bo już czas:szok: i na spotkanie z położną bo zmieniłam adres i nie wiem czy mi się rejon nie zmienia i inna babka go obsługuje no i zanieść l4 także uff.. cięzki dzień a no i po południu na uczelni wykłady do 20:szok: boże potrzeba mi porządnego kopa żeby tak dostać powera:szok: a co u Ciebie?:blink:

a ja sie szykuje bo jutro wylatuje do PL :(

no prosze jaki rozrywkowy dzien :) ja skzole sobie odposcilam i w pierwszej i teraz odpuszczam.... ;)
 
to znowu ja :) Nie krzyczcie tylko ze zamiast zadawac pytania mam zrobic test bo go juz zrobilam. wyszedl negatywny ale do okresu z tydzien a test robiony wieczorem przed snem, wiem ze lepiej bylo rano zrobic ale mialam stresa i sie nie moglam powstrzymac.
Mam pytanie co do objawow, a mianowiscie bola brzucha i temp. Do tej pory nie mialam temp a dzisiaj jako ze po bokach mnie brzuch kluje to mysle a zmierze ta temperature,(choc nie czulam zebym miala wyzsza) no i od rana mam prawie 37. pol kreseczki brakuje :)
wiec moje pyt: czy temperatura ktora jest od dzisiaj rano oraz bole taki jakby skurcze na dole po bokach, takie klocia to znak? :)

test robie jutro rano, tym razem juz zrobie rano bo wiem ze wieczorem to moze nie wyjsc. Najlepiej zrobic w dniu oczekiwanego okresu ale do tego jeszcze tydzien.

aha i plecy na dole tez kuja....
 
to znowu ja :) Nie krzyczcie tylko ze zamiast zadawac pytania mam zrobic test bo go juz zrobilam. wyszedl negatywny ale do okresu z tydzien a test robiony wieczorem przed snem, wiem ze lepiej bylo rano zrobic ale mialam stresa i sie nie moglam powstrzymac.
Mam pytanie co do objawow, a mianowiscie bola brzucha i temp. Do tej pory nie mialam temp a dzisiaj jako ze po bokach mnie brzuch kluje to mysle a zmierze ta temperature,(choc nie czulam zebym miala wyzsza) no i od rana mam prawie 37. pol kreseczki brakuje :)
wiec moje pyt: czy temperatura ktora jest od dzisiaj rano oraz bole taki jakby skurcze na dole po bokach, takie klocia to znak? :)

test robie jutro rano, tym razem juz zrobie rano bo wiem ze wieczorem to moze nie wyjsc. Najlepiej zrobic w dniu oczekiwanego okresu ale do tego jeszcze tydzien.

aha i plecy na dole tez kuja....
jak zrobisz wczesniej to malo prawdopodobne ze cos ci wyjdzie czy to rano czy wieczorem.....
co to temperatury no ja osobiscie nie mialam.... ale im dluzej cie czytam tym bardziej mi sie wydaje ze to twoj stres przed tym ze moglabys zajsc i coraz bardziej sobie to wmawiasz... jesli nie chcesz teraz odstawic tabletek to wybierz sie do lekarza i sie upewnij albo poprostu zaczekaj do plamienia..... nic innego tu polecic nie mozna.....
 
reklama
Umowilam sie na jutro do gin i wszystko sie wyjasni :)

i znajac zycie nie stwierdzi ciazy a mi odrazu wszystkie objawy odejda :)

Dziekuje wam za wsparcie :)
 
Do góry