reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

reklama
Witam. Piszę z prośbą o pomoc. W moim przypadku do stosunku dochodzi rzadko (1 raz na 3 tygodnie około). Mam jednak problem, obecnie jestem chora a okres powinnam dostać 5 dni temu. Czy to moze oznaczać, że jestem w ciaży? dodam, że zawsze byliśmy zabezpieczeni. Czy opóźnienie miesiąci może być zwiazane ze stresem spowodowanym wyczekiwaniem jej?
Proszę o odpowiedź.
 
Witam. Piszę z prośbą o pomoc. W moim przypadku do stosunku dochodzi rzadko (1 raz na 3 tygodnie około). Mam jednak problem, obecnie jestem chora a okres powinnam dostać 5 dni temu. Czy to moze oznaczać, że jestem w ciaży? dodam, że zawsze byliśmy zabezpieczeni. Czy opóźnienie miesiąci może być zwiazane ze stresem spowodowanym wyczekiwaniem jej?
Proszę o odpowiedź.

jest bardzo prawdopodobne ze to stres powoduje opoznienie twojej @ ale najlepiej bedzie jak zrobisz sobie dzis test i bedziesz spokojniejsza skoro to juz 5 dzien jak ci sie spoznia... bedzie wiarygodny...
 
a to zapraszamy rudzia, nie ma to jak dobry Poznan :D:D....


Witam. Piszę z prośbą o pomoc. W moim przypadku do stosunku dochodzi rzadko (1 raz na 3 tygodnie około). Mam jednak problem, obecnie jestem chora a okres powinnam dostać 5 dni temu. Czy to moze oznaczać, że jestem w ciaży? dodam, że zawsze byliśmy zabezpieczeni. Czy opóźnienie miesiąci może być zwiazane ze stresem spowodowanym wyczekiwaniem jej?
Proszę o odpowiedź.
Ej ludzie a co my jestesmy testy ciazowe, nie stac cie na kupno takiego testu, to ok 10zl, nie tak wiele....
my ci nie powiemy czy jestes w ciay czy nie,

sorry ale wkurzaja mnie takie wpisy, co rusz to nowy o takiej samej tresci!!!!
 
Moje objawy ciąży lekarz rodzinny potraktował jako zatrucie pokarmowe (dobrze że leków nie wykupiłam...) Nawet nie spodziewałam się, że jestem w ciąży, tylko po zjedzeniu czegokolwiek miałam zgagę i ból żołądka... Nie dałam rady wszystkiego jeść. Dopiero kiedy miałam dostać okresu (miałam regularnie jak w zegarku), coś było nie tak, bo bplał mnie brzuch jak na @ i piersi. I myślałam, że będzie mega okres. A jak się okazało po teście - byłam w ciąży :tak:
 
Od dwoch tygodniu nie calych jestem baaaaardzo zmeczona, ciagle chce mi sie spac i to tak jak nigdy nie mialam np siedze na zajeciach i czuje ze jak sie nie rozruszam pojsciem do toalety to zasne :) Kiedys bylam nocnym markiem a od 2tygodni godzina 9 a ja ledwo mam sile umyc zęby :)
Do tego zmeczenia ciągłegojest mi ciagle nie dobrze, ale w przeciwienstwie od tego co piszenie, to nie rano a po poludniu i ciagle mi cos szkodzi, zjem cos nie takiego albo cos i odrazu czuje ze ciezko mi na żołądku. No i mam zmienne nastroje....w jedej chwili jestem super szczesliwa a za chwile bardzo przygnębiona. I kluje mnie na dole plecow, tak jak by ktos igle wbijał. W głowie mi sie tez kreci czesto.
I jeszcze jedna dziwna rzecz- np siedze dluzej przed kompiterem i jest mi nie dobrze cos ala choroba lokomocyjna, z telewizorem mam to samo, za bardzo sie ktos rusza w filmie i mi juz nie dobrze. No i najgorsze- przybłąkało mi sie jakies zapalenie albo cos pochwy. Jest zaczerwieniona i swędzi. Tzn tak bylo ale juz doprowadzilam do porzadlu.

CZY KTORAS Z WAS MIALA TAKIE OBJAWY I OKAZALO SIE TO CIĄŻĄ?

Wykluczylam mozliwosc zajscia w ciaze bo od paru lat przyjmuje regularnie tabletki, nic nie pomijam, nic nie mieszam. No ale zrobilam test i tak jak myslalam NEGATYWNY.
No ale wymienione objawy są wiec to objawy czegos innego chyba...
 
Od dwoch tygodniu nie calych jestem baaaaardzo zmeczona, ciagle chce mi sie spac i to tak jak nigdy nie mialam np siedze na zajeciach i czuje ze jak sie nie rozruszam pojsciem do toalety to zasne :) Kiedys bylam nocnym markiem a od 2tygodni godzina 9 a ja ledwo mam sile umyc zęby :)
Do tego zmeczenia ciągłegojest mi ciagle nie dobrze, ale w przeciwienstwie od tego co piszenie, to nie rano a po poludniu i ciagle mi cos szkodzi, zjem cos nie takiego albo cos i odrazu czuje ze ciezko mi na żołądku. No i mam zmienne nastroje....w jedej chwili jestem super szczesliwa a za chwile bardzo przygnębiona. I kluje mnie na dole plecow, tak jak by ktos igle wbijał. W głowie mi sie tez kreci czesto.
I jeszcze jedna dziwna rzecz- np siedze dluzej przed kompiterem i jest mi nie dobrze cos ala choroba lokomocyjna, z telewizorem mam to samo, za bardzo sie ktos rusza w filmie i mi juz nie dobrze. No i najgorsze- przybłąkało mi sie jakies zapalenie albo cos pochwy. Jest zaczerwieniona i swędzi. Tzn tak bylo ale juz doprowadzilam do porzadlu.

CZY KTORAS Z WAS MIALA TAKIE OBJAWY I OKAZALO SIE TO CIĄŻĄ?

Wykluczylam mozliwosc zajscia w ciaze bo od paru lat przyjmuje regularnie tabletki, nic nie pomijam, nic nie mieszam. No ale zrobilam test i tak jak myslalam NEGATYWNY.
No ale wymienione objawy są wiec to objawy czegos innego chyba...
Nie miałam takich objawów ale z tego co piszesz to prawdopodobnie wina tego zapalenia idź jak najszybciej do gin.:tak:
 
dziekuje dziewczyny za tak ekspresową odpowiedz.

Mam jeszcze jedno pytania, sprawdzilam dokladnie i ostatnia tabletke biore w niedziele wiec okolo srody powinnam miec okres. Czy teoretycznie mowiac jesli jest sie w ciazy i sie o tym nie wiem i bierze tabletki to okres sie pojawi bo jest wywolywany przez tabletki? czy mimo tabletek sie nie pojawi?
 
reklama
Do góry