reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

witaj Patrycja ;) a dziekuje jakos leci.... troche klopotow z praca... ale mam nadzieje ze sie szybko wsyztsko wyjasni...
remont wciaz trwa wiec balagan na kolkach ;)

a Ty jak sie czujesz???


ja niestety nie mialam krwawienia wiec nie pomoge :(
 
reklama
witaj Patrycja ;) a dziekuje jakos leci.... troche klopotow z praca... ale mam nadzieje ze sie szybko wsyztsko wyjasni...
remont wciaz trwa wiec balagan na kolkach ;)

a Ty jak sie czujesz???


ja niestety nie mialam krwawienia wiec nie pomoge :(
Witaj w klubie:sorry: to tak jak ja też miałam dzisiaj jazdy z pracą ale już na zwolnionku sobię siedzę, reszta mi zwisa i powiewa:-p A remoncik szybko się skończy zobaczysz;-):-)wytrzymaj jeszcze chwilkę;-):-)
 
a co to to obciazenie???

milych zakupow zycze i spokojnych :)
Najpierw pobierają Ci krew na czczo, potem rozpuszczają 50g glukozy w połowie szklanki ciepłej wody:confused2: większość opinii jest taka że to najochydniejsze świństwo jakie w życiu się piło,nie wolno zwymiotować, bo będzie trzeba badanie powtórzyć, ale jak tu nie zwymiotować jak sam cuchnący cukier trzeba wypić:-(i po godzinie spowrotem pobierają krew i sprawdzają stan cukru żeby wychwycić ewentualną cukrzycę:-( ok lecę bo się zbieram jak sójka:-p
 
Najpierw pobierają Ci krew na czczo, potem rozpuszczają 50g glukozy w połowie szklanki ciepłej wody:confused2: większość opinii jest taka że to najochydniejsze świństwo jakie w życiu się piło,nie wolno zwymiotować, bo będzie trzeba badanie powtórzyć, ale jak tu nie zwymiotować jak sam cuchnący cukier trzeba wypić:-(i po godzinie spowrotem pobierają krew i sprawdzają stan cukru żeby wychwycić ewentualną cukrzycę:-( ok lecę bo się zbieram jak sójka:-p

rozumiem... nigdy tego nie mialam... mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok ;) trzymam za was &&&&& bardzo mocno :)
 
Ja robiłam sobie test sama w domu za pomocą glukometru.
Glukoza nie jest zła.
Samkuje jak kg cukru rozpuszczony w szklance wody....gryzie w gardło.
Dla mnie nie było to nic nieprzyjemnego;-)
 
dziewczyny mam pytanie.. bo jak juz niektore wiecie zalozylam nowy watek,niektore z was sie tam wypowiadaly i znaja moja sytuacje..
no i mam pytanie.. dostalam okresu po 2 tygodniach spoznienia..
tylko ze 1 dzien zaczął sie od plamienia.. wszystko bylo jakies takie inne.. slabe...
2 i 3 dzien przypominal normalny okres.. a w 4 dniu zero.. pare kropelek ..
wychodzi na to ze mialam 2 dniowy okres?? pobolewa mnie lekko brzuch ..ale nic poza tym..
czy to normalne..??
prosze o opinie...
~~~~~~~~~~
aloo dziewczyny ..wypowie sie ktoras... moze ktoras z was tak miala;/;/ ??
 
reklama
Do góry