reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

dziewczyny mam pytanie.. bo jak juz niektore wiecie zalozylam nowy watek,niektore z was sie tam wypowiadaly i znaja moja sytuacje..
no i mam pytanie.. dostalam okresu po 2 tygodniach spoznienia..
tylko ze 1 dzien zaczął sie od plamienia.. wszystko bylo jakies takie inne.. slabe...
2 i 3 dzien przypominal normalny okres.. a w 4 dniu zero.. pare kropelek ..
wychodzi na to ze mialam 2 dniowy okres?? pobolewa mnie lekko brzuch ..ale nic poza tym..
czy to normalne..??
prosze o opinie...
 
reklama
witam mam taki problem ostatnia miesiaczke mialam 21 wrzesnia i do tej pory nie dostalam okresu a moj cykl miesiaczkowy nie byl nigdy dluzszy niz28 dni kochalismy sie rowniez w dniach plodnych (stosunek przerywany) dzis już naprawde spanikowalam i zrobiłm test ale nie rano tylko tak okolo pięnastej wynik byl ujemny ale nie wiem czy to dlatego ze nie wykonalam go rano czy moze jeszcze jest za wczesnie czy poprostu nie jestem w ciąży ? już sama nie wiem co myslec pomozcie bo nie wytrzymam czy zrobic jutro rano drugi test czy jeszcze poczekac kilka dni??
A co jest napisane na ulotce dołączonej do testu:confused:
 
witam mam taki problem ostatnia miesiaczke mialam 21 wrzesnia i do tej pory nie dostalam okresu a moj cykl miesiaczkowy nie byl nigdy dluzszy niz28 dni kochalismy sie rowniez w dniach plodnych (stosunek przerywany) dzis już naprawde spanikowalam i zrobiłm test ale nie rano tylko tak okolo pięnastej wynik byl ujemny ale nie wiem czy to dlatego ze nie wykonalam go rano czy moze jeszcze jest za wczesnie czy poprostu nie jestem w ciąży ? już sama nie wiem co myslec pomozcie bo nie wytrzymam czy zrobic jutro rano drugi test czy jeszcze poczekac kilka dni??

hihi ;) wszystko jest mozliwe kochana ;) ja po tak zwanym przerywanym jestem dzis w 16tym tygoniu:-):-):-)
mam nadzieje ze wyjdzie wszytsko po Twojej mysli ;)
 
witam mam taki problem ostatnia miesiaczke mialam 21 wrzesnia i do tej pory nie dostalam okresu a moj cykl miesiaczkowy nie byl nigdy dluzszy niz28 dni kochalismy sie rowniez w dniach plodnych (stosunek przerywany) dzis już naprawde spanikowalam i zrobiłm test ale nie rano tylko tak okolo pięnastej wynik byl ujemny ale nie wiem czy to dlatego ze nie wykonalam go rano czy moze jeszcze jest za wczesnie czy poprostu nie jestem w ciąży ? już sama nie wiem co myslec pomozcie bo nie wytrzymam czy zrobic jutro rano drugi test czy jeszcze poczekac kilka dni??

nie wytrzymasz? boisz się ciąży? Uprawiając seks bez zabezpieczenia (stosunek przerywany to żadna antykoncepcja) trzeba się ciąży spodziewać wcześniej czy później.
 
No właśnie ja też nie mam żadnych mdłości. Jedyne co to skaczący brzuch (raz mniejszy raz większy) zaparcia, wrażliwe piersi i w sumie troszkę bolące, ale wieczorem. No i senność i siusiu w nocy z 4 razy i tyle.
 
Witam! Mam pytanko: czy miała któraś z Was plamienie implantacyjne? Bo jestem bardzo ciekawa kiedy następuje i jak wygląda? :-)
 
reklama
Do góry