reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

reklama
cześć dziewczyny :blink: Wróciłam od lekarza i wynik negatywny, zawiedziona jestem:-(. Chłopak się cieszy, ale ja nie bardzo. Fakt mamy 20 lat i na początku byłam wystraszona ale potem stwierdziłam że będę się bardzo cieszyć i liczyłam na wynik pozytywny, Chciałabym namówić chłopaka żebyśmy spróbowali ale nie mam pojęcia jak. Na pewno dalibyśmy sobie rade, bo przecież ciąża to stan błogosławiony i sama radość a nie choroba. Buziaczki::-) Ps mimo wszystko będę tu zaglądać:blink::blink:
 
cześć dziewczyny :blink: Wróciłam od lekarza i wynik negatywny, zawiedziona jestem:-(. Chłopak się cieszy, ale ja nie bardzo. Fakt mamy 20 lat i na początku byłam wystraszona ale potem stwierdziłam że będę się bardzo cieszyć i liczyłam na wynik pozytywny, Chciałabym namówić chłopaka żebyśmy spróbowali ale nie mam pojęcia jak. Na pewno dalibyśmy sobie rade, bo przecież ciąża to stan błogosławiony i sama radość a nie choroba. Buziaczki::-) Ps mimo wszystko będę tu zaglądać:blink::blink:
ej Kochaniutka, upozoruj wpadka... ja z moim kochalam sie bez gumki, bo uswiadomilam mu ze gumka niszczy wszystko, nie ma z nia zadnej przyjemnosci....
haha a i sama bylam przekonana ze nie zajde, jak przez pol roku nie zaszlam...
:-D:-D:-D:-D:-D

na przyklad kochajcie sie w twoje plodne a pozniej powiedz ze zapomnialas mu powiedziec ze masz jajeczkowanie :-D:-D:-D:-D:-D

o ile jestes pewna ze nie zachowa sie jak zwykly palant i nie ucieknie..!
 
a tak poza tym ja mam 18 lat :-). wiec wiek jest malo wazny, i z narzeczonym mamy kawalerke...
no widzisz, to Ty mieszkasz w kawalerce i masz 18 lat. My mieszkamy z chłopakiem u rodziców jego i mamy po 23 lata i staramy się o dziecko, teraz będzie już drugi miesiąc jak się staramy...zobaczymy jakie będą tego skutki i efekty...pozytywne myślenie jest oczywiście ale cały czas podświadomie towarzyszy nam stres, którego nie możemy się pozbyć...poza tym on jest przemęczony pracą...nie wysypiamy się i ostatnio w nerwach oboje chodzimy, staramy się jakoś załagodzić sytuacje ale wiecie, że czasem się po prostu nie da.
 
Witam Kobietki. Jestem tu nowa i ciesze sie ze tu zawitalam,
Troszke o sobie: mam 27 lat i staramy sie z męzem o dzidzi.
Mam nadzieje ze mi pomozecie mianowice juz 3 dni mam bol podbrzusza, uczucie zmęczenia a moja temp. to 37,2 Jak myslicie udało sie?:confused:
 
no widzisz, to Ty mieszkasz w kawalerce i masz 18 lat. My mieszkamy z chłopakiem u rodziców jego i mamy po 23 lata i staramy się o dziecko, teraz będzie już drugi miesiąc jak się staramy...zobaczymy jakie będą tego skutki i efekty...pozytywne myślenie jest oczywiście ale cały czas podświadomie towarzyszy nam stres, którego nie możemy się pozbyć...poza tym on jest przemęczony pracą...nie wysypiamy się i ostatnio w nerwach oboje chodzimy, staramy się jakoś załagodzić sytuacje ale wiecie, że czasem się po prostu nie da.

Kochana, my pracujemy oboje w ochronie :D, tez malo mamy czasu
stres to nas chyba zzera na codzien, zmeczenie, ale przede wszystkim nie mozna sie starac, poki chcialam dzidzi to jej nie mialam, przyszedl czas ze nie ma siana i dzidzi jest niewskazana to sie pojawily dwie kreseczki na tescie... :-)!


Witam Kobietki. Jestem tu nowa i ciesze sie ze tu zawitalam,
Troszke o sobie: mam 27 lat i staramy sie z męzem o dzidzi.
Mam nadzieje ze mi pomozecie mianowice juz 3 dni mam bol podbrzusza, uczucie zmęczenia a moja temp. to 37,2 Jak myslicie udało sie?:confused:

zrob test... to jeszcze nie swiadczy o ciazy, zwlaszcza ze pewnie sie o nia starasz, a trza pamietac ze jak sie chce to sie nie ma :-(!!!
 
cześć dziewczyny :blink: Wróciłam od lekarza i wynik negatywny, zawiedziona jestem:-(. Chłopak się cieszy, ale ja nie bardzo. Fakt mamy 20 lat i na początku byłam wystraszona ale potem stwierdziłam że będę się bardzo cieszyć i liczyłam na wynik pozytywny, Chciałabym namówić chłopaka żebyśmy spróbowali ale nie mam pojęcia jak. Na pewno dalibyśmy sobie rade, bo przecież ciąża to stan błogosławiony i sama radość a nie choroba. Buziaczki::-) Ps mimo wszystko będę tu zaglądać:blink::blink:
Trzymam kciuki żeby się udało:tak: ciąża to wspaniały okres dużo sytuacji się wyjaśnia i stabilizuje:tak:A wiek nie ma znaczenia ja skończyłam niedawno 19 zaczynam studia i niczym się nie przejmuje bo wiem że będzie w porządku jedyne o co się martwię to o dzidziusia:sorry2:
Witam Kobietki. Jestem tu nowa i ciesze sie ze tu zawitalam,
Troszke o sobie: mam 27 lat i staramy sie z męzem o dzidzi.
Mam nadzieje ze mi pomozecie mianowice juz 3 dni mam bol podbrzusza, uczucie zmęczenia a moja temp. to 37,2 Jak myslicie udało sie?:confused:
A kiedy miałaś owulację i ostatnią @? Co do temp. to się wstrzymaj i zrób test w dniu spodziewanej miesiączki wcześniej nie ma co bo może wyjść negatywny podczas gdy stan faktyczny może być inny inny;-) a bóle w podbrzuszu przynajmniej u mnie pojawiły się jak @ miałam dostać i tak delikatnie pobolewało przez ok. 3 tygodnie:-) ale trzymam kciuki za pozytywny wynik:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry