reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

Hejka dziewczyny :-) wróciliśmy niedawno z działeczki, widzę, że mamy nową koleżankę :-) również bym Ci doradzała, żebys zrobiła test w dniu spodziewanej @ wtedy będziesz miała pewność, my za tydzień będziemy sie cosik starać, ale to już minęła ta myśl, że chcemy teraz zaraz ;-) no ok ale już kończę bo się powtarzam :-p pozdrawiam Was bardzo.


a Tobię Patrycjo gratuluję ślubu, oby Wasze życie wyglądało równie pięknie jak teraz, bo skoro doszło do ślubu to jest super ;-) buziaki :tak:
 
reklama
Witajcie,
jestem tu pierwszy raz, zrobiłam dwa testy domowe i jeden z krwi. Wszystkie pozytywne:-D W tej chwili będzie to ok 4-5 tydz. Z mężem zaraz po ślubie staraliśmy się w pierwszym cyklu i chyba daliśmy radę :) Jutro wybieram się do lekarza i jestem strasznie ciekawa co stwierdzi.
Jeśli chodzi o objawy to najpierw ogromny ból piersi, zupełnie jakbym miała kamienie. Bóle w podbrzuszu jak na okres ale bardzo delikatne. Trochę później senność i lekkie zmęczenie. Na razie to wszystko.
Pozdrawiam sredecznie
 
Witajcie,
jestem tu pierwszy raz, zrobiłam dwa testy domowe i jeden z krwi. Wszystkie pozytywne:-D W tej chwili będzie to ok 4-5 tydz. Z mężem zaraz po ślubie staraliśmy się w pierwszym cyklu i chyba daliśmy radę :) Jutro wybieram się do lekarza i jestem strasznie ciekawa co stwierdzi.
Jeśli chodzi o objawy to najpierw ogromny ból piersi, zupełnie jakbym miała kamienie. Bóle w podbrzuszu jak na okres ale bardzo delikatne. Trochę później senność i lekkie zmęczenie. Na razie to wszystko.
Pozdrawiam sredecznie
No to gratuluje:-D
Dzięki dziewczynki za miłe słowa i Was gorąco pozdrawiam:-D dopiero dochodzę do siebie:-)
 
Ja non stop spałam, bolały mnie piersi i koszmarnie bolał żołądek. Nie miałam nudności, ale nic nie mogłam jeść i cały czas mnie bolał. A po trzech miesiącach wszystko minęło i zdrowiutka donosiłam. :-)


Polecam www.muflino.pl
 
Hej Dziewczyny :-):-) jak się czujecie ?? my powoli przygotowujemy się do weekendu ;-) ale myśli są pozytywne :-p nastawienie jak najbardziej też :tak:
 
Witam was wszystkich, piszę z prozba o rade pomoc czy cokolwiek. A wiec chodzi o to że biore pod uwage to ze jestem w ciazy, 9 sierpnia zaczelam nowe opakowanie tabletek yasminelle nigdy ich nie bralam o tej samej porze bralam je o roznych godzinach, a 11 sierpnia zapomnialam tabletki, dopiero wzielam ja na 2 dzien, w ten sam dzien odbyl sie stosunek chlopak doszedl do srodka. dzis jest 26 sierpien a od jakiś 2 tyg caly czas boli mnie brzuch tzn raz boli za jakies 30 min przestaje i tak w kolko, tydzien temu zaczely mi sie wymioty ale bardzo rzadko, czasem w glowie mi sie kreci i miewam poranne mdlosci, poza tym od jakiegos krotkiego czas zauwazylam ze mam obrzmiale piersi z tym ze lewa piers jest wieksza od prawej o jakies 2 rzomiary, starsznie bola sa widoczne niebieskie żyłki i sutki mnie starsznie bolą. Robiłam test ciażowy w poniedziałek ale jestem w belgi i nie bardzo wiem co pisze na opakowaniach zrobialm tesk wyszedl negatywny z tym ze na opakowaniu pisalo ze mam go zrobic 2 dni przed okresem i rano a ja zrobiłam ponad tydzien przed okresem i o godzinie 23, bardzo prosze o rade moze ktos z was rozwieje moje watpliwosci, chociaz przynam ze to radosna nowina tylko to nie bylo planowane.
 
Witajcie,
jestem tu pierwszy raz, zrobiłam dwa testy domowe i jeden z krwi. Wszystkie pozytywne:-D W tej chwili będzie to ok 4-5 tydz. Z mężem zaraz po ślubie staraliśmy się w pierwszym cyklu i chyba daliśmy radę :) Jutro wybieram się do lekarza i jestem strasznie ciekawa co stwierdzi.
Jeśli chodzi o objawy to najpierw ogromny ból piersi, zupełnie jakbym miała kamienie. Bóle w podbrzuszu jak na okres ale bardzo delikatne. Trochę później senność i lekkie zmęczenie. Na razie to wszystko.
Pozdrawiam sredecznie

Gratuluje!!! pojawiaj sie u nas czesciej ;-);-)


Hej Dziewczyny :-):-) jak się czujecie ?? my powoli przygotowujemy się do weekendu ;-) ale myśli są pozytywne :-p nastawienie jak najbardziej też :tak:

tak trzymaj kochana i nabieraj sil:-):-):-) tylko nie badzcie za glosno zebysmy mogli spokojnie spac:-):-):-)
 
reklama
Witam was wszystkich, piszę z prozba o rade pomoc czy cokolwiek. A wiec chodzi o to że biore pod uwage to ze jestem w ciazy, 9 sierpnia zaczelam nowe opakowanie tabletek yasminelle nigdy ich nie bralam o tej samej porze bralam je o roznych godzinach, a 11 sierpnia zapomnialam tabletki, dopiero wzielam ja na 2 dzien, w ten sam dzien odbyl sie stosunek chlopak doszedl do srodka. dzis jest 26 sierpien a od jakiś 2 tyg caly czas boli mnie brzuch tzn raz boli za jakies 30 min przestaje i tak w kolko, tydzien temu zaczely mi sie wymioty ale bardzo rzadko, czasem w glowie mi sie kreci i miewam poranne mdlosci, poza tym od jakiegos krotkiego czas zauwazylam ze mam obrzmiale piersi z tym ze lewa piers jest wieksza od prawej o jakies 2 rzomiary, starsznie bola sa widoczne niebieskie żyłki i sutki mnie starsznie bolą. Robiłam test ciażowy w poniedziałek ale jestem w belgi i nie bardzo wiem co pisze na opakowaniach zrobialm tesk wyszedl negatywny z tym ze na opakowaniu pisalo ze mam go zrobic 2 dni przed okresem i rano a ja zrobiłam ponad tydzien przed okresem i o godzinie 23, bardzo prosze o rade moze ktos z was rozwieje moje watpliwosci, chociaz przynam ze to radosna nowina tylko to nie bylo planowane.


gdybac mozna i sie zastanawiac... objawy masz jak na ciaze ale znow test wyszedl negatywny... moja rada to poczekaj jeszcze troche zrob test wtedy kiedy bedziesz miala planowana @ i bedziesz pewniejsza... nie wiem jak to jest przy tabletka wiec wiele powiedziec nie moge.... ja teraz robilam test 3 razy zanim doszlam do tego ze naprawde jestem w ciazy :-):-):-)
 
Do góry