reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból piersi i brodawek przy karmieniu

Ilona1991

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Lipiec 2019
Postów
40
Cześć dziewczyny. Jestem tydzień po CC , karmię piersią ale jest to dla mnie bardzo ciężkie ,nieprzyjemne i bolesne doświadczenie. . . :-( jakie Wy macie doświadczenia z karmieniem? Kiedy ten ból minie? Kiedy brodawki się przyzwyczaja. To dopiero tydzień a ja już mam dość. Jak mam małą przystawić już mi się płakać chce bo wiem że będzie bolało :-(
 
reklama
Rozwiązanie
Dla mnie też przez pierwsze tygodnie karmienie było bardzo bolesne, na dodatek miałam rany. Wygoiło się, karmimy się 11 miesięcy, bardzo się cieszę, że przetrwałam ten gorszy okres, teraz jest fajne. Pomógł maltan, swoje mleko, czas.
Cześć dziewczyny. Jestem tydzień po CC , karmię piersią ale jest to dla mnie bardzo ciężkie ,nieprzyjemne i bolesne doświadczenie. . . :-( jakie Wy macie doświadczenia z karmieniem? Kiedy ten ból minie? Kiedy brodawki się przyzwyczaja. To dopiero tydzień a ja już mam dość. Jak mam małą przystawić już mi się płakać chce bo wiem że będzie bolało :-(
Mnie bolały przez ok. 2 tygodnie po porodzie, tylko przy pierwszym dziecku.
Czy twoje dziecko dobrze chwyta cały sutek z częścią brodawki?
Ja gdy sie uczyłam karmić piersią, to zauważyłam, że nieprzyjemnie było wtedy, gdy syn zasysał najpierw sam sutek, a gdy zmieniał chwyt na prawidłowy z częścią brodawki w ustach, tak ból mijał. Na poranione brodawki używałam Bepanthen między karmieniami - po ok 2 tygodniach ranienie i ból ustały. I ja i dziecko przywykliśmy do kp, nauczyliśmy się go wzajemnie :)
 
reklama
Dla mnie też przez pierwsze tygodnie karmienie było bardzo bolesne, na dodatek miałam rany. Wygoiło się, karmimy się 11 miesięcy, bardzo się cieszę, że przetrwałam ten gorszy okres, teraz jest fajne. Pomógł maltan, swoje mleko, czas.
 
Rozwiązanie
Do góry