reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mondy, gratuluje syneczka i ciesze sie, ze wszystko dobrze sie skonczylo! Co przeszlas to Twoje, biedaku, ale najwazniejsze ze juz jest dobrze i dzieciaczek bezpieczny. Trzymamy kciuki za malenkie serduszko, moj gin mi mowil, ze jak sie piskle wykluje ciut wczesniej to trzeba zaczekac czasem az takie rzeczy sie wyprostuja - ale czesto prostuja sie same. Buziaki i czekamy na dalsze wiesci
 
reklama
Kochane, bylam na kontroli i troche sie zmartwilam - mimo ze brykam jak mlody koziolek, zero jakiegokolwiek postepu. Tylko to malenkie rozwarcie (jak poprzednio), ale szyja gdzies z tylu i nie wydaje sie gotowa. Tymczasem malenstwo ma juz dosc, slabo sie rusza, malo wod i lozysko do kitu... Zatem dalsze siedzenie w dwupaku juz dla nas niewskazane.

Teraz zaczelam sie martwic, ze pewnie mam jakies blizny po wymrazaniu nadzerek i dlatego ta szyja taka nierozciagliwa. Slyszalyscie cos o tym? generalnie humorek moglabym miec lepszy.

Buziaki
 
Misza, niezbyt to pocieszajace:-( Po czym miala te blizny i zrosty? Tez po wymrazaniu? Ja tak naprawde nie wiem, czy mam - przez przypadek przeczytalam, ze to moze miec znaczenie
 
Kochane, dziękuję :).
Powoli się odkopuję, układam powolutku, ale przede mną kupa spraw do załatwienia. Przede wszystkim muszę znaleźć nowe małe ciuszki wcześniakowe - we wszytskim Mati się topi i staniki do karmienia - to co kupiłam pzed rozwiązaniem są zdecydowanie za małe :) . I ułożyć dzień, bo na razie gubię się :). Od wczoraj Mały sygnalizuje chęć jedzenia, ciągnie jak smok i jest baaardzo dzielny.

kociatka, trzymam kciuki, musisz jeszcze troszkę się pomęczyć! Nie ma rady, nic innego nie zrobisz. Blizny mogą mieć znaczenie...
W razie czego cc? A ja jestem zadwolona, ze miłam cięcie, szybko doszłam do siebie i w ogóle go nie czuję.

Macie wieści od wyczekanego? Co u maqnio, jeszcze nie urodziła? Oczywiście poczytam ASAP, ale jezszce nie teraz...
Cieszę się jednak, że do Was wróciłam, brakowało mi Was :). Zdjątka potem wstawię....

Wisieńka, gratulacje!!!!!!

Uściski dla wszystkich!
 
Hej Mondy!

Bardzo sie cieszymy, ze synek je i rosnie:-)

Maqnio urodzila male smoczatko (4,4 kg o ile dobrze pamietam) przez cc. Ale jakie to smoczatko jest slodkie, pyzate i czarnowlose! Wyczekany nie daje znaku zycia niestety...

Problem w tym, ze nie wiem, czy mam jakiekolwiek blizny - jedni twierdza ze po krioterapii (wymrazaniu) nie powinno ich byc, inni mowia, ze i tak szyjka staje sie nieelastyczna. Dziwi mnie troche, ze po tym wszystkim ta moja glupia szyja nie puszcza:eek: Cisnienie mam na dole naprawde spore, ciaza bardzo dojrzala, bole brzucha, a tu nic! Pogadam jutro z doktorkiem i zobaczymy

Milego dnia!
 
mondy moje GRATULACJE :-) !!!! juz mozesz tulic swoje maleństwo :-)
ja we wtorek mam cesarke ale tez juz jak kociatka mam serdecznie dosc!! juz bym chciala byc po wszystkim!!!
 
reklama
Hej Dziewczyny!

Mondy, Wisieńka, Maqnio gratulacje!!!!! Super, że macie już swoje dzieciątka przy sobie!!!

kociatka a pytałaś swojego gina o te blizny? Może on ci wytłumaczy co i jak.

Ja czuję się fatalnie. Mam bóle przepowiadające. Mam ucisk koszmarne bóle podbrzusza. Taki ucisk na odbyt i miednicę. Odszedł mi czop. Teraz czekam na godzinę "W". Trzymajcie proszę kciuki!
 
Do góry