reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

DSC05548.jpgDSC05550.jpg2 kg naszego szczęścia:

DSC05540.jpg
 
reklama
Mondy urocze to Twoje szczęście!!!! Śliczny!!!!

kociatka nie martw się kochana! Dałaś radę przez tyle miesięcy, wytrzymasz ten weekend! Na pewno będzie dobrze!

slonko ja mam miękką szyjkę od 21 tc. I dzięki Bogu nie skracała szyjki. Leż jak najwięcej i będzie dobrze.

Dziewczyny jutro nasz dzień! O 7.30 na porodówce! Trzymajcie za nas kciuki!
 
słonko ja miałam pessar i z tego co wiem, to jest on właśnie po to, aby nic złego się z szyjką nie działo, więc się nie martw

mondy śliczniutki synek!
 
mondy cudny jest :tak: taki do całowania i przytulania :blink:
kociatka nie martw się na zapas,bo niepotrzebnie tylko sobie nerwy zszarpiesz-będzie dobrze :) ja trafiłam do szpitala na obserwację,bo na ktg małęj wyszło tętno ponad 200 przez 40 minut zapisu i ani razu nie spadło.. pojechałam do szpitala, przez 24 h tętno było w porządku, więc wypisałam się na żądanie.. prawdopodobnie ten nieprawidłowy zapis wyszedł taki bo dziecko mogło się źle ułożyć,więc może u Ciebie tak samo zależy od dziecka i jego ułożenia :-)
 
Oj, napisałam długiego post i mi zżarło :(.

Zatem jeszcze raz - w skrócie...

maqnio, kochana, gratulacje, wielkie uściski dla duuużej dzieczynki i jej mamy!!!!

kociatka, tak to jest: za krótka ciąża - źle, za długa - też nie dobrze. Trzymam kciuki, przecież to naprawdę już kwestia kilku dni!

wyczekany, dzielna dziewczynka, wytrzymałaś do 36 tyg. Będzie dobrze! Mój Maluszek był owiniety pępowiną, a i tak dostał 10 pkt :). Jestem z Tobą!

mitaginka, rany, u Ciebie też tak bardzo skróciła się doba??? Mam to szczęście, że wcześniaczki muszą być karmione co 1,5-2 h, więc nic nie robię tylko z cycem siedzę :).

Oleńka B, trzymam kciuki, będzie dobrze, czekam na dobre wieści!

tequilla, przy Wyspiańskiego.

Raz jeszcze dziękuję wszystkim Wam za wsparcie, gdy było źle i gratulacje z okazji narodzin Mateuszka - teraz wiem, co czuje każda Mama. I beczę - tym rzem ze szczęścia :-).
 
Dzięki dziewczyny za wszystko! Co do skurczy to mam je i dlatego biorę Cordafen 6x1, Luteine praktycznie od początku ciąży. Z odpoczywaniem to się staram ale w domu mam córeczkę, która ma 15 miesięcy i muszę sobie radzić jakoś bo mąż cały dzień w pracy. Mam nadzieje że mimo to wszystko skończy się dobrze.
 
mondy no wszystko się zmieniło :))) zresztą u mnie na początku z nastrojem było różnie, pewnie pamiętasz, bo podczytywałaś kwietniówki
siedz z cycem i nic nie rób ;-) odpoczywaj, należy Ci się!
z czasem doba znów się wydłuży! ja na początku chodziłam spać o 20:30, teraz około 22:30, więc z czasem i Ty sobie wszystko poukładasz. Buziak dla Mateuszka!
 
misza-z moją małą nie mam co tak bardzo narzekać bo potrafi zająć się sama sobą ale nie ukrywam że czasem daje w kość jak każde dziecko ale ogólnie jest kochana:)
 
reklama
Hej kobitki, dzieki za wsparcie!

Mondy - cudenko male!!! Jeszcze raz gratulacje!

U mnie nic sie nie zmienilo - szyjka ani drgnie. Mam niestety dola od kilku dni, chyba mi sie hormonki przestawiaja, bo zwykle sie tak nie czuje - nawet w ciazy. Wczoraj w rodzinie byla panika po tym KTG, dzis jedziemy na kolejne... Wizja oxy w poniedzialek mnie nie cieszy, ale przynjamniej wiem, ze to sie kiedys skonczy. Czuje sie juz bardzo zle, koszmarnie puchne, jest mi slabo i jestem okropnie blada pod wierczor. Tak, za dluga ciaza nie jest dobra, bo oszalec mozna!

Buziaki i milego weekendu!
 
Do góry