reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Witam, jestem tu nowa, niezdarzylam zalozyc suwaczka...
Jestem w 32tyg i 4 dzien, od jakiegos czasu stawia mi sie brzuch wiec wczoraj dla swietego spokoju pojechalam na wizyte do lekarza, okazalo sie ze szyjka sie skrocila...dostalam magnez 2x2, lutenia 2x1, nospe 3x1 i najgorsze jest to ze niewidac rezultatow:(:( lekarz powiedzial ze jak niebedzie poprawy na prae dni do szpitala mnie wysle zeby mi odpowiednie leki zapisac.
Jestem bardzo zla, bo dosc duzo rzeczy zostawialam sobie na pozniej, miedzy innymi wyprawke na ktora wybieralam sie na poczatku maja...
Niby leze a potrafie miec na godz. 2-3 skurcze:(
 
mam taki problem,obecnie leze w szpitalu jestem w 20 tygodniu ciazy i powodem mojego pobytu tutaj jest to,że mialam chyba skurcze napisanl mi sie srodek brzucha na dole taki niewielki kawalek to bylo w piatek i te napiecia puszczaja po 10 sekundach trwaja doslownie chwile,dzis obudzilam sie rano i mialam juz takie napiecie z lewej strony hmm dziwie sie lekarze nic konkretn ego mi nie mowia sama nie wiem co mam o tym myslec,cholernie sie boje o mojego maluszka miala ktoras z was cos podobnego?? lekarze daja mi jakies tabletki i czopki ..

pozdrawiam :)
 
Ja mialam tak 4 razy w poprzedniej ciaży...napinanie sie brzucha zawsze konczy sie szpitalem ...mi dawali nospe forte i papawaryne w zastrzykach(leki rozkurczowe)..i po 8 dniach do domu....lekazre raczej nic wiecej ci nie powiedza jezeli nie masz dodatkowych objawów...poprostu napina ci sie brzuch...a każde skurcze w ciaży sa niebezpieczne wiec musza temu zapobiec....pewnie jak wyjdziesz dostaniesz recepte na nospe forte 3razy dziennie :) Jak tak bardzo sie denerwujesz to zapytaj na obchodzie lekarza czy grozi to dziecku ?Kiedy przypuszczalnie wyjdziesz do domu i takie tam,? To ,że lekarze nic nie mówia ,nie znaczy,ze nie mozesz zapytać ...POZDRAWIAM
 
mnie rowniez przy pierwszej ciąży napinal się brzuch ale nie wylądowałam w szpitalu,nospa pomagała.Trzymaj się
 
dostawałam czopki rozkurczające drogi moczowe i jakies tabletki ale zabijcie mnie nei wiem jakie to są jedna czerwona,pomarańczowa i bała ,,, Jestem już w domku dziś na obchodzie pwoiedziałam lekarzowi,że mam te napiecia i w ogóle a on ze na badanie poszłam, zbadał mnie i powiedział ze wszystko jest w porządku macica utrzymana 2palce poniżej pepka i ze do domu moge isc tylko musze sie oszczedzać zadnych leków nie dostałam.. nieźle;/ - sama się martwie strasznie.
 
miałam tez usg wszytsko jest z maluchem w porzedku fakt faktem jestem bardzo szczupła nie mam dużego brzuszka ale skądsie biorą te napiecia?? nie wiem czy mam leżeć ciągle nie chodzić?
 
stres może wywołać takie napięcia może masz jakieś nerwowe sytuacje,odpoczywaj dużo i nie zamartwiaj się skoro lekarz powiedział ze jest dobrze to po co te nerwy?
Będzie dobrze :)
 
reklama
tak dzisiaj byłam jeszcze u swojej lekarki prowadzącej i mnie uspokoila bo powiedziała ze jest ok byc może dlatego,że maluch jest duzy ja mam mały bruszek i dlatego,ale przepisała mi diphergan,scopolan i magnez B6 miała któraś z was takie leki??
 
Do góry