reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ilona ma racje, na Wyspach opieka jest zupelnie inna. Ze zwykłą biegunka lub bólem bioder w 3 miesiacu nie kieruja tu do szpitala tak jak w kraju bo to, cytuje lekarzy: normalne w ciąży.
Teraz dopiero dostrzegam jakim plusem jest ogolny dostep do ginekologa w kazdej chwili i sytuacji. Bo fakt ze tutaj jest on strasznie ograniczony powoduje dodatkowy stres. Wiec pod tym wzgledem nasza rodzima sluzba zdrowia duzo przewyzsza tutejsza. Przynajmniej takie jest moje zdanie
 
reklama
witam wszystkich!
Dzis zaobserwowalam lekko brazowy sluz, jestem w ok 5tc wizyte u lekarza mam dopiero za 2 tygodnie, nie wiem co to znaczy czy to zle czy to moze normalne to moja pierwsza ciaza i troche zaczynam panikowac, prosze dziewczyny napiszcie cos o tym...
 
u mnie natomiast bylo dziwnie, brzuszek twardnial 3 tyg przed terminem, w ostatnim tygodniu to juz nawet co 15 min, ale brzuch mi sie nie opuscil... trafilam na porodowke dzien przed terminem z regularnymi malo bolesnymi skurczami i sie zaczelo... 3 pierwszych badajacych mnie lekarzy nie moglo zbadac rozwarcia bo mialam za dluga szyjke, badanie bolalo bo na sile pchali palce by mnie zbadac...czulam sie jak obcy...udalo sie dopiero lekarzowi o dlugich palcach.
 
reklama
kurcze dziewczyny troszkę nastraszyłyście...co prawda u mnie jak narazie jest wszystko ok ale będę chyba bardziej zainteresowana szyjką przy następnej wizycie
Pozdrawiam
 
Do góry