reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

A to na pewno. Mowilam Ci nie raz ze u mnie wraca jak bumerang, ale juz nie mam pojecia co robie nie tak. Teraz chyba po kazdej wizycie w wc bede dodatkowo szorowac sie szczotą 🤪😅a powaznie to ja tak od 14tc bujam sie z wymazem kiepsim wiec dla mnie to tez zadna nowosc 🤦‍♀️ takze badz spokojna bo ja jeszcze nie rodze i Ty tez pociagniesz z wku*wem do konca jak ja (taki mam plan 😎😁)
Jak bąki puszczasz lub/i majtki nosisz to jak masz skłonność to to wystarczy. A ciąża to czas kiedy bardzo często ta skłonność się robi. Niestety. I nic nie robisz nie tak, po prostu tak wyszło że bakteryjki Cię na razie polubiły.
Wku*w motywujący to najlepsza strategia. I działa 😁
 
reklama
Jak bąki puszczasz lub/i majtki nosisz to jak masz skłonność to to wystarczy. A ciąża to czas kiedy bardzo często ta skłonność się robi. Niestety. I nic nie robisz nie tak, po prostu tak wyszło że bakteryjki Cię na razie polubiły.
Wku*w motywujący to najlepsza strategia. I działa 😁

Nie pocieszylas... faktycznie czepily sie jak rzep psiego ogona, bo caly czas w kolko to samo. Ale juz chyba mnie to nie rusza. Czekam po prostu na porod i tyle w tej kwestii. W miedzy czasie leki i czekam w kolejce za Wami :-)
 
Nie pocieszylas... faktycznie czepily sie jak rzep psiego ogona, bo caly czas w kolko to samo. Ale juz chyba mnie to nie rusza. Czekam po prostu na porod i tyle w tej kwestii. W miedzy czasie leki i czekam w kolejce za Wami :-)
A kolejka coraz bliżej! Ja się nastawiam na koniec w następnym tygodniu i mam nadzieję, że się nie przeliczę 😂
 
Nie pocieszylas... faktycznie czepily sie jak rzep psiego ogona, bo caly czas w kolko to samo. Ale juz chyba mnie to nie rusza. Czekam po prostu na porod i tyle w tej kwestii. W miedzy czasie leki i czekam w kolejce za Wami :-)
Ale mam nadzieje ze chociaż uwierzysz ze to nie Twoja wina ❤️ i przypominam - miałam maraton infekcyjny cała poprzednia ciąże i porod w 39 tc ;)

A co do kolejki ja mam planowo dzień zero umówiony w połowie drugiego tygodnia maja, więc jeszcze kawałeczek ale już mam nadzieję, że dotrzymam, więc ustawiaj się za mną śmiało ;)
 
Dziewczyny a jeśli są problemy z szyjką to czy można leżeć z ugiętymi nogami ?? Juz nie umiem mieć ich prosto, normalnie cały czas nogi mi latają.
 
Dziewczyny a jeśli są problemy z szyjką to czy można leżeć z ugiętymi nogami ?? Juz nie umiem mieć ich prosto, normalnie cały czas nogi mi latają.
Mi kiedyś lekarka w szpitalu powiedziała, że na plecach to żeby nogi mieć ugięte w kolanach. Jak leżę na boku to rzadko kiedy mam wyprostowane, bo mi po prostu niewygodnie a kimam w domu z poduchą ciążową, wtedy jest mi jakoś najlepiej. Przy KTG jak leżałam na boku to też z ugiętymi nogami najczęściej i mam wrażenie, że tak mi się najmniej brzuch napina.
Nie dam sobie ręki uciąć, że „medycznie” tak jest lepiej, ale ja się czuję bardziej komfortowo ;)
 
Dziewczyny a jeśli są problemy z szyjką to czy można leżeć z ugiętymi nogami ?? Juz nie umiem mieć ich prosto, normalnie cały czas nogi mi latają.

Ale na spokojnie. Byle by miednica byla w pozycji lezacej a nie ze pupa nizej. Zwariowac mozna z prostymi nogami. Ja tak jak Alexis leze wiecznie z podkulonymi nogami na boczkach.
Na plecach mi sie ciezko oddycha.
 
Ale na spokojnie. Byle by miednica byla w pozycji lezacej a nie ze pupa nizej. Zwariowac mozna z prostymi nogami. Ja tak jak Alexis leze wiecznie z podkulonymi nogami na boczkach.
Na plecach mi sie ciezko oddycha.
No leżenie na plecach to udręka… mam to samo, od razu się duszę :D żeby nie było na boku też mnie czasem dusi jak mały gdzieś pupę w przeponę wsadzi 😂
 
reklama
Moj lekarz powtarza ze kazda pozycja jest spoko w ktorej czuje sie komfortowo i w ktorej na ktg maluch czuje sie komfortowo. W szpitalu na plecach robily mi zazwyczaj ktg. Ja sie staralam lekko przekrecac miednice dla swojego komfortu bo maluchowi to tam rybka.
 
Do góry