reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny, co kupujecie dla dzieci z kosmetyków? Mam płyn do kąpieli, krem do pupy, jakiś krem nawilżający do ciała, krem z filtrem i żel łagodzący na ugryzienia komarów.

Zastanawiam się czy jest coś jeszcze, co jest potrzebne. Za czasów jak my byłyśmy dziećmi, to pamiętam wszechobecną oliwkę i puder, ale teraz nie widziałam już, żeby ktoś tego używa.

Kremu do ciala używacie po każdym myciu, żeby nawilżać skórę? Ja u siebie nie stosuję nawilżaczy, bo mi się nie chce, więc nie wiem 🤦‍♀️

Taktyczny Staszek dla obserwacji:
Zobacz załącznik 1516956

Ten Twoj Staszko to na zdjeciach wyglada jak donoszony Bąbelos:-) wychodzcie juz z tego szpitala i kropka.

Co do kosmetykow to im mniej tym lepiej. Zawsze dodac mozesz jak bedzie wymagac tego sytuacja z reakcja skorki dziecka. Najwazniejszy jest krem do pupki ale jak juz masz narzucony przez szpital to z glowy. Jedynie uwazaj na ciemieniuche bo widac ze wloski czaja sie tam pod kocykiem:-) i standardowo sol fizjologiczna.
 
Ten Twoj Staszko to na zdjeciach wyglada jak donoszony Bąbelos:-) wychodzcie juz z tego szpitala i kropka.

Co do kosmetykow to im mniej tym lepiej. Zawsze dodac mozesz jak bedzie wymagac tego sytuacja z reakcja skorki dziecka. Najwazniejszy jest krem do pupki ale jak juz masz narzucony przez szpital to z glowy. Jedynie uwazaj na ciemieniuche bo widac ze wloski czaja sie tam pod kocykiem:-) i standardowo sol fizjologiczna.
Czekamy z wyjściem, aż będzie jadł całe porcje z butli :D ciekawa jestem, czy dzisiaj zobaczę już 2kg na wadze :)
Włoski ma, nic się póki co na głowie nie dzieje :D
 
A juz mozecie butle wciagac? Czy jeszcze czekacie na wyniki?
Wczoraj dostawał co drugi posiłek po połowie porcji :) co drugi, bo jedzenie tak go zmęczyło, że jak rano dostał, to na kopejny posiłek się nie rozbudził na tyle, żeby mu dali 😂 ale za to te 20ml, które mu dali to pokonał w minutę. Jak pociągnął to raz i pusto 😂
 
Wczoraj dostawał co drugi posiłek po połowie porcji :) co drugi, bo jedzenie tak go zmęczyło, że jak rano dostał, to na kopejny posiłek się nie rozbudził na tyle, żeby mu dali 😂 ale za to te 20ml, które mu dali to pokonał w minutę. Jak pociągnął to raz i pusto 😂
Super, duże postępy. Teraz tylko czekamy na wypis :D Mam nadzieję że to kwestia tygodnia :)
 
@Alexis124 melduj pobyt? W domku??:-)
Jeszcze spokojnie odpoczywam w domku ❤️ nastawiam się na powrót dopiero wtedy kiedy mam przyjęcie i tak jak poprzednim razem nie zamierzam pojawiać się wcześniej 🤭
Zaczyna brać mnie lekki stres związany z porodem i z tym czy z maluszkiem wszystko będzie ok, bo od dawna jestem nafaszerowana różnymi specyfikami pod korek. Fakt, bez nich mogłoby być gorzej a wcale nie musiały zaszkodzić. Mówię sobie, że mnie często zaczepia i się momentami mocno rozpycha to chyba musi mieć na to jakąś siłę i będzie dobrze. ☺️
Nowe rzeczy chyba zawsze są stresujące, chociaż w przypadku porodu czy to Cc czy SN to pewnie za każdym razem jest taka niepewność jak to będzie.
 
Jeszcze spokojnie odpoczywam w domku ❤️ nastawiam się na powrót dopiero wtedy kiedy mam przyjęcie i tak jak poprzednim razem nie zamierzam pojawiać się wcześniej 🤭
Zaczyna brać mnie lekki stres związany z porodem i z tym czy z maluszkiem wszystko będzie ok, bo od dawna jestem nafaszerowana różnymi specyfikami pod korek. Fakt, bez nich mogłoby być gorzej a wcale nie musiały zaszkodzić. Mówię sobie, że mnie często zaczepia i się momentami mocno rozpycha to chyba musi mieć na to jakąś siłę i będzie dobrze. ☺️
Nowe rzeczy chyba zawsze są stresujące, chociaż w przypadku porodu czy to Cc czy SN to pewnie za każdym razem jest taka niepewność jak to będzie.
A kiedy kolejne przyjęcie? :)
 
reklama
Do góry