reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Edyta - super :) a który to tc?
Z miesiączki 31+2 a z usg 32+0 leżałam caly czas teraz będę się więcej ruszac mały główka w dół jak tak zostanie bez zmian będę rodzic naturalnie żebym się całkiem nie zastała wiadomo nie będę latac dźwigać ale już przejść się kanapkę zrobić herbatę nawet wyjść na dwór na chwilę to to zrobię
 
reklama
Edyta - super wiadomość.
Wielomatka - Ja też myślałam w pierwszym momencie, żeby przytrzymać syna ze 3 miesiące. Może gdyby to była wiosna i dało się normalnie wyjść na świeże powietrze to bym tak zrobiła.
Ale w 4 ścianach - obawiam się, że rozniesie nam mieszkanie.
Dzisiaj chwila nieuwagi i wsmarował pół kostki masła w podłogę.
 
sodalit - nie chcę Cię martwić, ale to może wcale nie być apogeum jego możliwości :D

U nas ogólnie napięta atmosfera. Jeszcze chwila i Mąż będzie szukał przedszkola z internatem :p
Może za tydzień przyjedzie do nas szafa z IKEI i będzie mąż z szwagrem ją montował. Bardzo na to czekam, bo mam dość patrzenia na wszędzie walające się ubrania od męża.. Miała być szafa na wymiar, w końcu stanęło na PAXie, a za różnicę w cenie kupujemy odkurzacz samojeżdżący. Mam nadzieję, że na BF będą jakies promocje.
 
Błagam, nie strasz - bo ja gotowa jestem się z domu wynieść na kolejne 17 dni.
bicie i skakanie po mami to świetna rozrywka. dziś nawet mi klawisz z laptopa wyrwał. ehh

ale gdybym miała jeszcze zacząć jakiś remont, to chyba był do reszty osiwiała.
sporo teraz promocji - tylko trzeba polować

A co do ikei - stolarz czasem jest tańszy- tylko wiadomo, dłużej się czeka
 
Stokarz tańszy? :D nam wyliczył regał to wyszło 5x tyle co ikea 😂
Same materiały wyszłyby drożej, bo tu drewno a tu jakaś płyta.
 
Stokarz tańszy? :D nam wyliczył regał to wyszło 5x tyle co ikea 😂
Same materiały wyszłyby drożej, bo tu drewno a tu jakaś płyta.
Mi szafę przesuwna na 4,5 tys. Wycenił. (Jeden z tańszych) Nie wiem ile kosztuje Ikea.
 

Załączniki

  • szafa sypialnia.jpg
    szafa sypialnia.jpg
    61,1 KB · Wyświetleń: 26
  • szafa sypialnia otwarta.jpg
    szafa sypialnia otwarta.jpg
    82 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Tak ale to też zależy od wielkości miasta. w Katowicach stolarz woła 100% więcej niż ta sama firma w mieście obok.
Ale na przykład jak poszukasz stolarza w jakiejś mniejszej miejscowości to ceny są niższe niż w ikea.
Mamy sprawdzone.
 
Do góry