reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
My mamy całą garderobę w paxie i uważam że jest super. Mamy już jakieś 7 lat, szuflady jak chodzily tak chodzą, nic się nie odkleja, nie schodzi. Mam też komodę i regał w pokoju córki i również jest super. W sypialni mamy szafki nocne i regał pod tv i tu już trochę gorzej bo w kilku miejscach widzę zadarcia ale to chyba były meble jedne z tańszych .

Co do dzieci...moja córka raczej szkód w domu nie robi ale od jakiegoś czasu dostaje takiego małpiego rozumu. Wydaje mi się że to skutek mniejszej ilości czasu na dworze. Nie mają się gdzie wyszaleć. A do wiosny daleko 🥴 bo teraz jeszcze taki smród na dworze że nie wiem czy spacer nie przyniesie więcej szkód.

Dziewczyny boli Was krocze? No ja od kilku dni coś czuję ale tak totalnie na zewnątrz. I tak myślę czy to nie jest od tego ciągłego leżenia na boku, wszystko mam tam ściśnięte 😑
 
Błagam, nie strasz - bo ja gotowa jestem się z domu wynieść na kolejne 17 dni.
bicie i skakanie po mami to świetna rozrywka. dziś nawet mi klawisz z laptopa wyrwał. ehh

ale gdybym miała jeszcze zacząć jakiś remont, to chyba był do reszty osiwiała.
sporo teraz promocji - tylko trzeba polować

A co do ikei - stolarz czasem jest tańszy- tylko wiadomo, dłużej się czeka
Sodalit 17 dni ? Na który dzień czekasz ? Bo my chyba jakoś podobnie. U mnie święto będzie 18 grudnia bo wtedy będzie 37+0.
 
Mnie od leżenia na boku bolą biodra 😂 też tak macie? Jak za dużo leżę na jednym boku to czuje takie mrówki na wysokości właśnie kolca biodrowego z boku.
 
PAX mnie wyszedł jakieś 2300, a stolarz - z brzydszymi drzwiami - 4300. Może jakbym szukała, to bym znalazła taniej, bo jeden mówił, że będzie około 3000.
W garderobie mam paxa i kocham te rozwiązania, też wyszło wtedy taniej niż stolarz.
Ale np. w domu mamy wiszącą szafę i tu stolarz był już niezbędny.
 
Jestem po szpitalu.. No to tak, młoda waży 1550g, wody płodowe w normie, blizna po cięciu w normie chociaż cienka, najgorsze że szyjka się skrocila i teraz niewiadomo czy ta tendencja taka będzie, jeśli tak to nie wiem co dalej bo przecież pessaru nie zakłada się już tak późno nie? Ja dziś mam 30+2 TC. Szyjka miała 4,6 a dziś niby 3 cm chociaż pytanie jak lekarz zmierzył bo moja szyjka jest zagięta więc może nie zmierzyła dokładnie całej... okaże się za tydzień na kontroli u mojego lekarza prowadzącego. Więc na pewno będę się stresować ten tydzień 🥺
Pociesze Cię, kilka lat temu trafiłam na oddział w 32 TC z 4 cm rozwarcia i zerowa szyjką. Po tygodniu miałam już pełne rozwarcie. Wyleżałam do 36 TC. Władowali we mnie sporo leków, żebym wytrwała. Miałam zakaz chodzenia nawet do WC. W kolejnej ciąży profilaktycznie w okolicy 12 TC założony miałam pessar i zdjęty w 37 TC. Przy zdjęciu miałam znów 4 cm rozwarcia. Wg mojego lekarza, żeby nie pessar to nawet pewnie do 32 TC mogłabym nie wytrwać.
Będzie dobrze, nie wiem czy podawali już Ci sterydy na rozwój płuc u dziecka. Trzeba być dobrej myśli 🙂 już bliżej niż dalej i zawsze bezpieczniej.
 
jest bardzo ładna i szara :D
A tak serio to opiera się kilkoma centymetrami o ściankę nad schodami, później wisi i bokiem o drugą część schodów. Jak będę mogła schodzić na dół domu i nie zapomnę, to zrobię zdjęcie :p
 
reklama
Do góry