reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Nie nie, przewidywana waga 3300 przy porodzie :)

A teraz jaka wagę ma córeczka ? Ja się obawiam jutrzejszej wizyty bo znowu bóle brzucha miałam i twardnienia 🥲
Niewiem wiesz bo on cos podał chyba tylko wymiary główki i ogolnie jak tak patrzył to mowil ze max 3300, u mnie też były te bole i widzisz okazało się że od jelit a byłam pewna że wpłynie to na szyjke :) tak więc trzymam kciuki żeby bylo wszystko dobrze :)
 
Ja właśnie też dostałam pimafucin i teraz o nim czytam. A upławy po nim miałaś?
Pimafucin ogólnie baaardzo wypływa dlatego najlepiej aplikować go tuż przed spaniem, ale upławów po nim nie miałam przez dzień
A stosowałaś jednocześnie luteine i pimafucin?
Ja już nie miałam wtedy luteiny, ale można go razem aplikować
 
Raczej nie powinni skoro stawiania są dość mocne i bardzo częste🤔 A chcą Cię wypisać? Jak sytuacja?
No noc to była wyjątkowo koszmarna dziś. Dzień też nie za ciekawy niestety. Nifedypina niestety nie pomaga w ogóle, a biorę ją już od niedzieli. KTG o dziwo dzisiaj nic nie wykazało.
Póki co to chyba nie szykują mi wypisu, ale martwię się, że to może nastąpić na dniach 😔 Wiadomo, że wolałabym być w domu, ale w szpitalu czuję się o wiele pewniej i bezpieczniej. Tym bardziej, że grozi mi poród przedwczesny.
Na wczorajszym badaniu miałam wszystko zamknięte, ale te skurcze nie ustępują i są coraz częstsze.
 
No noc to była wyjątkowo koszmarna dziś. Dzień też nie za ciekawy niestety. Nifedypina niestety nie pomaga w ogóle, a biorę ją już od niedzieli. KTG o dziwo dzisiaj nic nie wykazało.
Póki co to chyba nie szykują mi wypisu, ale martwię się, że to może nastąpić na dniach 😔 Wiadomo, że wolałabym być w domu, ale w szpitalu czuję się o wiele pewniej i bezpieczniej. Tym bardziej, że grozi mi poród przedwczesny.
Na wczorajszym badaniu miałam wszystko zamknięte, ale te skurcze nie ustępują i są coraz częstsze.
Hmm dziwnie, że czujesz skurcze, a ktg nic nie wykazuje.. a może to nie macica? Może coś z jelitami, nerkami? Podpytaj ich jeszcze o podanie tego magnezu.. Myślę, że dopóki nie znajdą przyczyny to nie wyjdziesz, nie denerwuj się :)
 
Hmm dziwnie, że czujesz skurcze, a ktg nic nie wykazuje.. a może to nie macica? Może coś z jelitami, nerkami? Podpytaj ich jeszcze o podanie tego magnezu.. Myślę, że dopóki nie znajdą przyczyny to nie wyjdziesz, nie denerwuj się :)
Na pewno to macica mi wariuje, czuję i widzę co się dzieje z brzuchem jak jest twardy.
Dzisiaj dwa lekkie skurcze na KTG. Odstawiają mi tokolityk i zobaczą co będzie po nocy.
Pani ordynator mówiła, że mam normalnie chodzić i się nie martwić.
 
Na pewno to macica mi wariuje, czuję i widzę co się dzieje z brzuchem jak jest twardy.
Dzisiaj dwa lekkie skurcze na KTG. Odstawiają mi tokolityk i zobaczą co będzie po nocy.
Pani ordynator mówiła, że mam normalnie chodzić i się nie martwić.
Teoretycznie już jesteś w dość bezpiecznym tc i teraz macicia coraz więcej będzie ćwiczyć i przygotowywać się do porodu 🤷‍♀️ może faktycznie nie ma co się martwić :)
 
reklama
Jestem po wizycie i mam super wiadomości! Szyjka zamknięta ma 29mm więc nie skróciła się nawet o 1mm od 8tyg :D malutki lejek taki jak byl, cc z automatu będę mieć ze mialam wcześniej cesarkę i poronienie i dodatkowo w tym szpitalu rodzi się już 35/36tydzien
Mala nie jest taka duża jak zakładano i obstawiają wage 3300 :)))) 💓
Wspaniale💓
Dzis 34 tydzień 💓💓💓
Hej powiem ci tak apropo planowanego CC. Lepiej niech lekarz ci wystawi odrazu skierowanie na CC. Bo ja miałam taką samą sytuację też jestem po jednym poronieniu, po CC a mimo to nikt nie wspomniał nawet o CC jak mi się akcja zaczęła. Ja przyjechałam do szpitala bez skierowania i mówiłam im że lekarz prowadzący mnie na CC kierowała ale oni stwierdzili że skoro akcja się zaczęła to zobaczymy jak pójdzie. Ja generalnie chciałam rodzic naturalnie więc cieszę się że tak było.
Więc jeśli chcesz mieć na pewno CC jak nawet akcja się zacznie to lepiej mieć to na papierze od lekarza swojego ☺
 
Do góry