reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Aa to wszystko jasne! 😄
No i ekstra, cel osiągnięty :) A co Ci lekarz powiedział na te dolegliwości w ostatnim czasie? Potwierdził, że to reakcja na żelazo? I co w takiej sytuacji zalecił?
Tak, powiedział że to były bole jelitowe i że napewno żelazo nie podpasowalo, powiedział tez zebym narazie jadla Buraki i w miarę kaszę gryczana ale nie za dużo bo też boleści i w poniedziałek mam mieć gbs i zleci mi morfologię wtedy zobaczy czy będzie potrzeba zapisać mi inne żelazo w zastępstwie :)
 
Tak, powiedział że to były bole jelitowe i że napewno żelazo nie podpasowalo, powiedział tez zebym narazie jadla Buraki i w miarę kaszę gryczana ale nie za dużo bo też boleści i w poniedziałek mam mieć gbs i zleci mi morfologię wtedy zobaczy czy będzie potrzeba zapisać mi inne żelazo w zastępstwie :)

To dobre informacje, w ogóle jak dobrze, że sama do tego doszłaś, szkoda tylko stresu i bólu, który Cię to kosztowało :)
 
To dobre informacje, w ogóle jak dobrze, że sama do tego doszłaś, szkoda tylko stresu i bólu, który Cię to kosztowało :)
Taaaak teraz jak mam jakieś boleści to już myślę sobie ze to napewno jelita bo to można mega pomylić :)
Moj lekarz mowi, że na tym etapie to tylko jakby wody odeszły to zle bo ich nie zatrzyma ale mowi ze ładnie jest zamknięta szyjka cos mowil na agrafkę czy coś i że nie ma skurczy to powinno być dobrze
 
reklama
Do góry