reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny co myslicie wczoraj podczas podcierania na papierze takie cos? We wtorek byłam na usg było wszystko Ok szyjka zamknięta boli brak, lekarz kazał nie panikować ale ja juz sie nakręcam
Ja miałam coś podobnego, u mnie to była albo infekcja, albo wg lekarza resztki luteiny. Miałam okresowo coś takiego całą ciążę, ale zawsze wysyłałam gince zdjęcie.
 
reklama
To mozesz sie przejechac na IP-po co masz sie stresowac do pon! To czekanie jest najgorsze wlasnie...
Tez bym pojechala na IP. Osiwiejesz do wizyty, a tam pewnie nic sie nie dzieje. Mi tez czasami wiecej sluzu sie pojawia. Nie ogladam tego nawet - podcieram sie, wyrzucam i tyle. Już dosc mam stresow i odpuscilam sobie ogladanie zuzytego papieru toaletowego. Obserwuje tylko wkladki. A ty zmarnujesz piatkowe popoludnie, ale za to zapewnisz sobie spokojny weekend.
 
Tez bym pojechala na IP. Osiwiejesz do wizyty, a tam pewnie nic sie nie dzieje. Mi tez czasami wiecej sluzu sie pojawia. Nie ogladam tego nawet - podcieram sie, wyrzucam i tyle. Już dosc mam stresow i odpuscilam sobie ogladanie zuzytego papieru toaletowego. Obserwuje tylko wkladki. A ty zmarnujesz piatkowe popoludnie, ale za to zapewnisz sobie spokojny weekend.
Zastanawialam sie nad tym ale wyslalam to zdjecie do 2 lekarzy jeden twierdzi ze to nie czop I ze szyjka 2 dni temu byla zamknieta I twarda, Drugi tez zebym normalnie przyszla w poniedzialek na wizyte skoro nie ma boli ani skurczy to chyba zostane w domu niz siedziec gdzies I czekac tak leze Chociaz w domu bo przez 2 dni sobie za bardzo pozwolilam z wychodzeniem
 
Jakie włosy 🙂🙂
IMG_20200925_180914.jpg
 
reklama
Do góry