reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziś 40 min po północy , przyszła moja córka na świat. Dłużej nie dałam rady jej utrzymac- 8,5 miesiąca , 33 tyg bez dnia.
Do rozwarcia na 6 cm trwałam , potem cesarka w trybie pilnym. Jak maszyna skurczowa ruszy to nic nie jest w stanie jej zatrzymać
2300 g, 50 cm, czarne włosy. Oddycha z maską tlenowa i to wszystko.
Gratulacje! Malutka ma fajną wagę, super, że nie ma wiekszych problemów z oddychaniem. Teraz każdego dnia będzie silniejsza, a Ty byłas bardzo dzielna, domyślam się ile stresu i bólu to musiało kosztowac. Ale masz juz córeczkę na świecie. Cieszcie się soba, duzo siły na najbliższe dni! 😘
 
reklama
Dzięki za odpowiedz☺ Widzę podobnie do mnie jesteś z tc a na kiedy masz termin? Ja na 22.12. Teraz czekam cierpliwie do jutra będę mieć robione usg ciekawa jestem jak szyjka i ile wazy już moja córeczka😍 tydz temu miała 840gram.
Mamy ten sam termin 😍 u mnie też dziewczynka i wczoraj na USG ważyła 975g. Taka kluseczka 😍 ja po założeniu już pessara jestem 🙂 szyjka przy zakładaniu miała około 18mm. Przy wyjściu ze szpitala tylko badanie na fotelu i że pessar trzyma.
 
Dziś 40 min po północy , przyszła moja córka na świat. Dłużej nie dałam rady jej utrzymac- 8,5 miesiąca , 33 tyg bez dnia.
Do rozwarcia na 6 cm trwałam , potem cesarka w trybie pilnym. Jak maszyna skurczowa ruszy to nic nie jest w stanie jej zatrzymać
2300 g, 50 cm, czarne włosy. Oddycha z maską tlenowa i to wszystko.
Waga i długość rewelacja 😍 Niech szybciutko dojdzie do siebie i zdrowo rośnie ❤
 
Mamy ten sam termin 😍 u mnie też dziewczynka i wczoraj na USG ważyła 975g. Taka kluseczka 😍 ja po założeniu już pessara jestem 🙂 szyjka przy zakładaniu miała około 18mm. Przy wyjściu ze szpitala tylko badanie na fotelu i że pessar trzyma.
Wow fajnie😍a powiedz mi po założeniu pessara od razu wypisali Cię do domu? Generalnie z zaleceń oszczedny tryb życia czy nakaz leżenia? Ja już po śniadaniu i porannej wizycie. Plan na dziś biocenoza a później usg ciesze się bardzo, ze podejrze mała❤️Mam cicha nadzieje, ze szyjka pozostała na tych 16mm i nie skróciła się bardziej...
 
reklama
Dziewczyny co myslicie wczoraj podczas podcierania na papierze takie cos? We wtorek byłam na usg było wszystko Ok szyjka zamknięta boli brak, lekarz kazał nie panikować ale ja juz sie nakręcam
 

Załączniki

  • 33F745EB-375E-4081-95D9-D0859F39F2F3.jpeg
    33F745EB-375E-4081-95D9-D0859F39F2F3.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 129
Do góry