reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Cześć dziewczyny:)
Podczytałam trochę waszych ostatnich postów i widzę, ze borykamy się niestety z tym samym problemem...ale opisze wam w skrócie moja historie.
To moja 1 ciąża, w 25+3 na kontrolnej wizycie u gin wyszło, ze szyjka się skróciła na 24mm. Distakam luteinę, nakaz leżenia i kontrolna wizyta po tyg. Niestety po tyg w 26+3 szyjka miała już 16mm distakam skierowanie do szpitala i ok 22 stawiłam się na oddziale. Dziś mija równo tydz od mojego przyjęcia. Pobrali mi wymazy i niestety wyszła jakaś infekcja. Wiec teraz od niedzieli dostaje leki i jeżeli kolejne wymazy przez weekend wyjdą ok będę mieć zakładany pessar. Dziś 27+3 w sumie od tyg nie miałam mierzonej szyjki, jutro mam mieć usg. A jak często u was dokonywane są pomiary w szpitalu? Mam nadzieje, ze nie skróciła się jeszcze bardziej. 3mam kciuki za was wszystkie😊
Hej 🙂 Ja leżę w szpitalu od 19tego tygodnia - zsuwajacy sie szew. W tej chwili stuknal mi 27 tydzien. Mam calkowity nakaz leżenia, dozwolony tylko prysznic i wc. Pomiary szyjki plus usg plus badanie palpitacyjne raz na dwa tygodnie. Za kazdym razem inna dlugosc szyjki 😁
 
Cześć dziewczyny:)
Podczytałam trochę waszych ostatnich postów i widzę, ze borykamy się niestety z tym samym problemem...ale opisze wam w skrócie moja historie.
To moja 1 ciąża, w 25+3 na kontrolnej wizycie u gin wyszło, ze szyjka się skróciła na 24mm. Distakam luteinę, nakaz leżenia i kontrolna wizyta po tyg. Niestety po tyg w 26+3 szyjka miała już 16mm distakam skierowanie do szpitala i ok 22 stawiłam się na oddziale. Dziś mija równo tydz od mojego przyjęcia. Pobrali mi wymazy i niestety wyszła jakaś infekcja. Wiec teraz od niedzieli dostaje leki i jeżeli kolejne wymazy przez weekend wyjdą ok będę mieć zakładany pessar. Dziś 27+3 w sumie od tyg nie miałam mierzonej szyjki, jutro mam mieć usg. A jak często u was dokonywane są pomiary w szpitalu? Mam nadzieje, ze nie skróciła się jeszcze bardziej. 3mam kciuki za was wszystkie😊
Hej 🙂 Ja leżę w szpitalu od 19tego tygodnia - zsuwajacy sie szew. W tej chwili stuknal mi 27 tydzien. Mam calkowity nakaz leżenia, dozwolony tylko prysznic i wc. Pomiary szyjki przez usg plus usg dziecka plus badanie palpitacyjne raz na dwa tygodnie. Za kazdym razem inna dlugosc szyjki 😁
 
Hej 🙂 Ja leżę w szpitalu od 19tego tygodnia - zsuwajacy sie szew. W tej chwili stuknal mi 27 tydzien. Mam calkowity nakaz leżenia, dozwolony tylko prysznic i wc. Pomiary szyjki plus usg plus badanie palpitacyjne raz na dwa tygodnie. Za kazdym razem inna dlugosc szyjki 😁
Dzięki za odpowiedz☺️ Widzę podobnie do mnie jesteś z tc a na kiedy masz termin? Ja na 22.12. Teraz czekam cierpliwie do jutra będę mieć robione usg ciekawa jestem jak szyjka i ile wazy już moja córeczka😍 tydz temu miała 840gram.
 
Dzięki za odpowiedz☺ Widzę podobnie do mnie jesteś z tc a na kiedy masz termin? Ja na 22.12. Teraz czekam cierpliwie do jutra będę mieć robione usg ciekawa jestem jak szyjka i ile wazy już moja córeczka😍 tydz temu miała 840gram.
Termin 24.12 i marzę by dotrwać 😊 Moja córeczka tydzień temu 903 gramy. Ech, żeby choć do 3 kilo w brzuchu posiedziała. Dwa lata temu z synkiem trafiłam do szpitala w 29 tygodniu z szyjka 15mm. Leżałam plackiem bez żadnego zabezpieczenia i wylezalam do 37 + 5 💪😁
 
Dziś 40 min po północy , przyszła moja córka na świat. Dłużej nie dałam rady jej utrzymac- 8,5 miesiąca , 33 tyg bez dnia.
Do rozwarcia na 6 cm trwałam , potem cesarka w trybie pilnym. Jak maszyna skurczowa ruszy to nic nie jest w stanie jej zatrzymać
2300 g, 50 cm, czarne włosy. Oddycha z maską tlenowa i to wszystko.
 
Dziś 40 min po północy , przyszła moja córka na świat. Dłużej nie dałam rady jej utrzymac- 8,5 miesiąca , 33 tyg bez dnia.
Do rozwarcia na 6 cm trwałam , potem cesarka w trybie pilnym. Jak maszyna skurczowa ruszy to nic nie jest w stanie jej zatrzymać
2300 g, 50 cm, czarne włosy. Oddycha z maską tlenowa i to wszystko.
Wow super gratulacje! 😍 Malutka świetnie się trzyma 🙂 Dużo zdrówka dla Was!

Jakie miałaś objawy, że się zaczęło? 🤔
 
Dziś 40 min po północy , przyszła moja córka na świat. Dłużej nie dałam rady jej utrzymac- 8,5 miesiąca , 33 tyg bez dnia.
Do rozwarcia na 6 cm trwałam , potem cesarka w trybie pilnym. Jak maszyna skurczowa ruszy to nic nie jest w stanie jej zatrzymać
2300 g, 50 cm, czarne włosy. Oddycha z maską tlenowa i to wszystko.
Trzymam za Was mocno kciuki ❤️
 
reklama
Dziś 40 min po północy , przyszła moja córka na świat. Dłużej nie dałam rady jej utrzymac- 8,5 miesiąca , 33 tyg bez dnia.
Do rozwarcia na 6 cm trwałam , potem cesarka w trybie pilnym. Jak maszyna skurczowa ruszy to nic nie jest w stanie jej zatrzymać
2300 g, 50 cm, czarne włosy. Oddycha z maską tlenowa i to wszystko.
Gratulacje😘 Zdrówka dla was i szybkiego powrotu do formy😘 Co się stało, że cesarka?
 
Do góry