reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

a zgłaszałaś to lekarzowi? Ja duphaston jakoś niedługo brałam, chyba do 15 tc, jak poszłam na szew do szpitala, już w szpitalu mi nie dawali, później ginka zostawiła mi tylko luteine dowcipną bo stwierdziła ze na tym etapie duphaston już i tak nie działa
Tak zgłaszałam jak mi to moja gin przepisała, ale wtedy włosy zeszły na dalszy plan, wiadomo 1 trymestr jest najbardziej niepewny.. Brałam to jakieś 2 miesiące i po odstawieniu różnica od razu.
Teraz mi to przepisali w szpitalu, bo wg Pana Dochtora co mnie wypisywał luteina jest dla babć.. Także biorę co mi kazali do 19.08,a potem idę do mojej i zobaczymy co powie
 
reklama
Wszystko przez te nasze szyjki, mnie też każde nowe odczucie nakręca. A odkąd @Krajka urodziła tak nagle - ciekawe co tam u nich, jak Maleństwo ..........??? to już w ogóle nabiłam sobie głowę bo przecież miała pessar a i tak poszło nie wiadomo dlaczego.

Tobie już niedługo zostało i na pewno dacie radę 🙏
Nie nabijaj sobie głowy tym... Trzeba mieć z tyłu głowy, że zawsze może się coś takiego stać, ale nie nakręcać się... Eh... Ja np. Nawet nie dopuszczałam takiego obrotu sprawy do swojej głowy a i tak się stało...
Najważniejsze w tym wszystkim, że moja córa dzielnie walczy no i oddycha sama❤️
 
Nie nabijaj sobie głowy tym... Trzeba mieć z tyłu głowy, że zawsze może się coś takiego stać, ale nie nakręcać się... Eh... Ja np. Nawet nie dopuszczałam takiego obrotu sprawy do swojej głowy a i tak się stało...
Najważniejsze w tym wszystkim, że moja córa dzielnie walczy no i oddycha sama❤
A mialas w ciazy podawane sterydy?
 
A mialas w ciazy podawane sterydy?
Tak, w 22 tygodniu, potem przez to że wszystko było w porządku, zero twardnień, napinania, bólu już nie podawałyśmy. Ale w szpitalu po porodzie wmawiali mi że oni uznają to jako niepodanie, bo długi czas od tego minął, ale skoro sama już oddycha to chyba pomogły jednak.😊
 
reklama
A ja dzis jednak bez badania na fotelu... Lekarz, który byl rano na obchodzie powiedział, że im mnie badania i grzebania przy szyjce, tym lepiej, a mnie przy przyjęciu do szpitala, w przeciagu paru dni badali na fotelu 4 razy. Ostatnie badanie bylo tydzien temu, wiec zbadaja mnie w przyszlym tygodniu. Tak, zeby bylo raz na dwa tygodnie. Ale za dziewczyny oczywiście trzymam kciuki, myślę o Was i wierzę, że Wasze badania dzis wypadną wysmienicie! 😊
 
Do góry