reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mam czopki z soba i aplikuje je, gdy już mam dłuższą przerwe i czuje się ciezko. Psychicznie tez mi sie lepiej funkcjonuje, gdy wiem, ze sa w poblizu, pod reka 😁 Te krotkie szyjki to istne pieklo na ziemi - no zeby do toalety człowiek szedł z duszą na ramieniu 😱 Jutro mam badanie na fotelu 🥶🥶🥶
U mnie góra dwa dni bez wyprozniania i juz mam stresa, nawet luteine boje sie wtedy zaaplikowac bo wiem ze pessar będę czula bardzo nisko.
Powodzenia na badaniu 💪🙏
 
reklama
Jak to nie dziala? 😱 Ja mam duphaston wlasnie, wczesniej luteine dopochwowa, ale zle mi po niej bylo - pieklo i swedzialo, wiec w szpitalu zamienili na duphaston. Powiedzieli, ze to to samo 🥴
Jak ze wszystkim, co lekarz to opinia, czasem zmieniają tez na luteine podjezykową. Nie trafisz za nimi i trzeba słuchać swojego lekarza. Niektórzy i o luteinie mowia ze tylko na głowę nam dziala i nic poza tym. Najważniejsze ze my trzymamy sie tego ze nasze leki nam pomagają - potęga podświadomości 😉
 
ja tez jutro bede wiecej wiedziec ☺ cos nie moge zacytowac wiadomosci, wiec odpowiadam tak ogolnie: badali mnie w sobote i w poniedzialek, mam nadzieje, ze jutro kolejne. Jesli nadal bedzie utrzymywac sie dlugosc 1 cm to rozwazą dodatkowo pessar. A skurcze delikatne, biore 2x nospa i mijaja. Spijcie dobrze, jutro dzien pomiarów, oby samych dobrych!😅
 
ja tez jutro bede wiecej wiedziec ☺ cos nie moge zacytowac wiadomosci, wiec odpowiadam tak ogolnie: badali mnie w sobote i w poniedzialek, mam nadzieje, ze jutro kolejne. Jesli nadal bedzie utrzymywac sie dlugosc 1 cm to rozwazą dodatkowo pessar. A skurcze delikatne, biore 2x nospa i mijaja. Spijcie dobrze, jutro dzien pomiarów, oby samych dobrych!😅
 
ja tez jutro bede wiecej wiedziec ☺ cos nie moge zacytowac wiadomosci, wiec odpowiadam tak ogolnie: badali mnie w sobote i w poniedzialek, mam nadzieje, ze jutro kolejne. Jesli nadal bedzie utrzymywac sie dlugosc 1 cm to rozwazą dodatkowo pessar. A skurcze delikatne, biore 2x nospa i mijaja. Spijcie dobrze, jutro dzien pomiarów, oby samych dobrych!😅
Trzymam za Nas wszystkie jutro ✊🙏
 
Duphaston brałam do 15 tc a luteine dowcipną cały czas i pewnie prawie do końca będę brała - ale moja szyjka ma humory. Skoro Twoja szyjka dobrze się trzyma i długość masz rewelacyjną to pewnie nie ma sensu tyle tego przyjmować i dlatego taka decyzja lekarza
Ja bym Wolala brak do konca, bezpieczniej sie czuje z lekami
 
reklama
Do góry