reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

21tc 1,5 -1,9 i zalozono szew. W 22tc przy wypisie szyjka ok. 3,5, tydzien poznien 2,0 i na nowo przyjeli mnie do szpitala w 24tc z dlugoscia 1,2.
Widzę, że większość z Was leży w szpitalu z podobną szyjka lub nawet dłuższą, a u mnie mój lekarz ani myśli mnie położyć, bo jak to on twierdzi w szpitalu można się tylko czymś zarazić :p Pytałam o sterydy to za tydzień mam wizytę i będzie podejmował decyzje, ale to też nie bd leżeć w szpitalu tylko przyjechac na izbę. Wiecie ile tych dawek się oddaje, czy to jednorazowa akcja?
 
reklama
Jeśli nie masz jeszcze wozka i nie zalezy ci bardzo na tym zeby byl nowy warto rozejrzec sie za uzywanymi. Niektorzy chca sprzedac w bardzo dobrym stanie po jednym dziecku. Ja akurat mam wózek 3w1 po starszej córce i gdybym teraz miała kupować to kupilabym sama gondole. Wersja spacerowa nie była w ogóle używana, bo ten stelaż wielki i ciężki. Nie mieścił mi się ten wózek w bagażniku i jak starsza cora miała pół roku kupiliśmy spacerowke. Tak samo z fotelikami z zestawu 3w1. Lepiej zainwestować w droższy, bezpieczniejszy model niż ten co jest juz w wózku.
Teraz to wiem, wtedy nikt mi na to nie zwrócił uwagi. Może tobie się przyda:)
Moja siostra musi sprawdzić w jakim stanie ma wózek po moim chrześniaku, jeśli będę zmuszona kupić to na pewno skorzystam z Twojej rady, dziękuję bardzo 😘
 
Ale ta kłucia, to tak stricte w pochwie, jakby szew 🥺 A takie parcie, to przed wyproznieniem - czuje jakby wszystko mialo ze mnie wypasc 😱 Po zalatwieniu sprawy dolegliwosci odchodza jak reka odjal.... Boje sie chodzic do toalety, duzo sie dzieje w moje glowie, mam potworna blokade psychiczna przed wyproznianiem sie 🥺 W szpitalu pielegniarki przynosza mi jakis syrop dwa razy dziennie, ale moja psychika i tak zblokowana. Najchetniej to codziennie robilabym sobie lewatywe i mialabym o jeden ogromny stres z glowy 🤨🥴🥺
To może poproś o czopki, może lepiej będą się sprawdzać, Jedna szyjka a ile stresów człowiekowi dokłada :o
 
@Nana9898 widzę, że nie tylko ja już nie mogę spać 😁 próbuje ponownie zasnąć ale mi to nie wychodzi... ciężka pod względem psychicznym noc za mną 😥 szkoda że nie potrafię wyłączyć głowy i się nie nakręcać tym wszystkim 🙈
Niestety chyba żadna z nas nie potrafi całkowicie wyłączyć głowy od tego zamartwiania się, jeden dzień lepszy drugi gorszy i tak w kółko :(
 
Czesc dziewczyny, łacze sie z wami w bolu, od soboty leze w szpitalu i tez odczwam twardnienia brzucha (glownie wieczorem), dodatkowo takie bole krzyzowe. Troche przechodza gdy zmienim pozycje albo wstaje do toalety. Podaja mi nospe, luteine i syrop na zaparcia. Na razie niewielka poprawa, czekam na badanie szyjki przez USG.
To od soboty jeszcze Ci nie zbadali szyjki? Nawet jak Cię przyjmowali?
 
reklama
Do góry