reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
I jak tam? Jeśli ból się nasili albo skurcze będą regularne to jedź.
Jestem w szpitalu, szyjka się skraca i wszystko przygotowuje do porodu. Już i skurcze się jakieś pojawiły, dziś leżę i czekam aż sytuacja naturalnie się rozwinie. Jeśli nic się nie będzie działo to jutro od rana będą wywoływać. Trzymajcie kciuki
 
Jestem w szpitalu, szyjka się skraca i wszystko przygotowuje do porodu. Już i skurcze się jakieś pojawiły, dziś leżę i czekam aż sytuacja naturalnie się rozwinie. Jeśli nic się nie będzie działo to jutro od rana będą wywoływać. Trzymajcie kciuki
Trzymamy! Będzie dobrze :)
 
Jestem w szpitalu, szyjka się skraca i wszystko przygotowuje do porodu. Już i skurcze się jakieś pojawiły, dziś leżę i czekam aż sytuacja naturalnie się rozwinie. Jeśli nic się nie będzie działo to jutro od rana będą wywoływać. Trzymajcie kciuki
Trzymamy! Będzie dobrze :)
 
Jestem w szpitalu, szyjka się skraca i wszystko przygotowuje do porodu. Już i skurcze się jakieś pojawiły, dziś leżę i czekam aż sytuacja naturalnie się rozwinie. Jeśli nic się nie będzie działo to jutro od rana będą wywoływać. Trzymajcie kciuki
Trzymam kciuki. Jeśli wszystko jest ok to możesz chodzić jak najwięcej żeby wywołać skurcze naturalnie
 
@Magrad i jak sytuacja??[emoji3]


Laski czy wam też wypływa luteina?? Ja wkładam o 6 rano i jak idę później siku o 8 to wylatuje...a wkładam na caaala długość palca ja nie dalej[emoji26]
 
Laski czy wam też wypływa luteina?? Ja wkładam o 6 rano i jak idę później siku o 8 to wylatuje...a wkładam na caaala długość palca ja nie dalej
emoji26.png
Tak, część tabletki stopniowo wyplywa. Bez wkładek się nie obejdzie. Ale podobno jak się polezy po zaaplikowaniu to całość się ładnie wchlania
 
@Magrad i jak sytuacja??[emoji3]


Laski czy wam też wypływa luteina?? Ja wkładam o 6 rano i jak idę później siku o 8 to wylatuje...a wkładam na caaala długość palca ja nie dalej[emoji26]
Nie przejmuj się, luteina-progesteron wchłania sie w ciągu pierwszej godziny od aplikacji a to co wypływa to są tylko składniki dodatkowe, neutralne znajdujące się w tabletce (one pełnią tylko funkcje konserwującą dla tabletki).
 
reklama
Dziewczyny przy koncowce. Czy wasze maluszki też sa dość aktywne w tym momencie? Tzn rozciaganie i wypychanie jest dość mocno wyczuwalne i niezbyt przyjemne aż widzę gwiazdy :D nie powinno byc odwrotnie? Ze tych ruchow powinno byc mniej? Częstotliwość się nje zmieniła bo zawsze byla aktywna ale teraz wygląda jakbym miala w brzuchu obcego :D 38tc :)
 
Do góry