reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny przy koncowce. Czy wasze maluszki też sa dość aktywne w tym momencie? Tzn rozciaganie i wypychanie jest dość mocno wyczuwalne i niezbyt przyjemne aż widzę gwiazdy :D nie powinno byc odwrotnie? Ze tych ruchow powinno byc mniej? Częstotliwość się nje zmieniła bo zawsze byla aktywna ale teraz wygląda jakbym miala w brzuchu obcego :D 38tc :)
Ja mam 31+6 a mój młody dzisiaj przechodzi sam siebie! Chyba czuje że jest w domu i wpycha mi się w dół plus pachwiny tak że z łóżka nie mogę z bólu wstać...

Przy końcówce każde dziecko inaczej...albo mniej albo więcej się rusza, zależy też od ułożenia[emoji3]bo może być tak że wpasowuje ci się już w pozycję do porodu[emoji4] a to boli...pamiętam z 1 tak miałam...masakra 2 dni...aż ustało i odeszły wody hehe
 
reklama
Dziewczyny przy koncowce. Czy wasze maluszki też sa dość aktywne w tym momencie? Tzn rozciaganie i wypychanie jest dość mocno wyczuwalne i niezbyt przyjemne aż widzę gwiazdy :D nie powinno byc odwrotnie? Ze tych ruchow powinno byc mniej? Częstotliwość się nje zmieniła bo zawsze byla aktywna ale teraz wygląda jakbym miala w brzuchu obcego :D 38tc :)
Też tak mam, dyskoteka. Boli tak,że mam ochotę go ewakuować
 
Ja mam 31+6 a mój młody dzisiaj przechodzi sam siebie! Chyba czuje że jest w domu i wpycha mi się w dół plus pachwiny tak że z łóżka nie mogę z bólu wstać...

Przy końcówce każde dziecko inaczej...albo mniej albo więcej się rusza, zależy też od ułożenia
emoji3.png
bo może być tak że wpasowuje ci się już w pozycję do porodu
emoji4.png
a to boli...pamiętam z 1 tak miałam...masakra 2 dni...aż ustało i odeszły wody hehe
Przyjechałam do szpitala z bolem podbrzusza dzisiaj
Też tak mam, dyskoteka. Boli tak,że mam ochotę go ewakuować
Buu ja wlasnie w szpitalu i niewiem czzy wyjdę do porodu.. Wątpię. Wyjeli mi pessar i odkad go nie mam brzuch twardy co 10 minut i skurcze na ktg 100%.. Doktor mówił ze trzeba obserwowac. Rozwarcia brak. Przyjechałam z bólem podbrzusza tylko a cos czuje ze wyjde z małą. :p
 
Przyjechałam do szpitala z bolem podbrzusza dzisiaj

Buu ja wlasnie w szpitalu i niewiem czzy wyjdę do porodu.. Wątpię. Wyjeli mi pessar i odkad go nie mam brzuch twardy co 10 minut i skurcze na ktg 100%.. Doktor mówił ze trzeba obserwowac. Rozwarcia brak. Przyjechałam z bólem podbrzusza tylko a cos czuje ze wyjde z małą. :p
To jakby co życzę powodzenia[emoji8]
 
Hej ! Mam pytanie do mam, ktore braly luteine. W domu mam 100 mg luteiny dopochwowej, a na recepcie z dzisiaj luteine 50 mg pod jezyk. Wiem, ze pytanie jest idiotyczne, bo w koncu 100 mg to wiecej niz 50 mg, ale ktora bedzie jakby skuteczniejsza? Dopochwowo 1x1 na noc a pod jezyk 2x1. Ma ktoras z was jakies porownanie, czy to nie ma znaczenia? Bardziej chodzi mi oto, ze skoro nie ma roznicy to po co przeplacac i wtedy nie bede kupowac tej pod jezyk. U mnie wskazanie na bole brzucha i ewentualnie delikatnie skracajaca sie szyjke.
 
reklama
Hej ! Mam pytanie do mam, ktore braly luteine. W domu mam 100 mg luteiny dopochwowej, a na recepcie z dzisiaj luteine 50 mg pod jezyk. Wiem, ze pytanie jest idiotyczne, bo w koncu 100 mg to wiecej niz 50 mg, ale ktora bedzie jakby skuteczniejsza? Dopochwowo 1x1 na noc a pod jezyk 2x1. Ma ktoras z was jakies porownanie, czy to nie ma znaczenia? Bardziej chodzi mi oto, ze skoro nie ma roznicy to po co przeplacac i wtedy nie bede kupowac tej pod jezyk. U mnie wskazanie na bole brzucha i ewentualnie delikatnie skracajaca sie szyjke.
Wg kilku moich lekarzy skuteczniejsza jest dopochwowa. Nawet słyszałam, ze jeśli trzeba brac podjezykowa (obfite krwawienie z pochwy), to trzeba wieksza dawke.
 
Do góry