reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja do poniedziałku do obserwacji i wypisza jak będzie tak jak teraz. Strasznie mi się tu nudzi :/ jeszcze jestem 180 km od domu i nawet mąż do mnie nie ma możliwości zajechać :(
No to faktycznie nie za fajnie. Zawsze to inaczej jak ktoś wpadnie nawet na chwilkę. Bo sama świadomość tego gdzie się jest wystarczy i człowieka szlag trafia ale robimy to dla naszych skarbów.
 
reklama
Miałam dziś kolejne badanie szyjki i ma 39 mm, dwa dni temu 29 mm a dzis 1 cm dłuższą?? Jakieś to dziwne dla mnie. Myślicie że oni coś nie tak patrzą czy to jest możliwe? Gadał lekarz że to mogą być nieszkodliwe skurcze i szyjka sobie pracuje. Ale za każdym razem ck mnie moja lekarka badala to miała koło 3 cm. A tu komisyjnie co drugi dzień i gadają że prawie 4cm.
Chyba możliwe, ja mam szyjkę mierzona co dwa tygodnie, ten sam lekarz, ten sam sprzęt, a długość sie waha między 4,3 -5,7 taka rozpiętość raczej nie może być wina drgającej ręki :) mi któryś gin powiedział wlasnie, ze szyjka pracuje i takie rozbieżności mogą być :)
 
Chyba możliwe, ja mam szyjkę mierzona co dwa tygodnie, ten sam lekarz, ten sam sprzęt, a długość sie waha między 4,3 -5,7 taka rozpiętość raczej nie może być wina drgającej ręki :) mi któryś gin powiedział wlasnie, ze szyjka pracuje i takie rozbieżności mogą być :)
To chyba pozostaje się tylko cieszyć :) oby tak się utrzymało.
 
Meggi trzymam kciuki! Ja też z lubelskiego;)
U mnie znowu przeboje, zaraziłam się od dzieci parwowirusem:(
 
A więc ze mną i małym niby okey, nadal w dwupaku :) Krwawienie zatrzymali, okazało się,że szyjka macicy się rozwiera ale pessar jeszcze trzyma. Na ktg pisały się skurcze i jak na razie faszerują mnie lekami. Jestem dobrej myśli. A jak u Was dziewczynki? :d
No to najważniejsze ze sytuacja z krwawieniem opanowana :) u mnie ok ale cukier szaleje na czczo wiec na następnej wizycie u diabetologa bedzie insulinaaa...
 
Chyba możliwe, ja mam szyjkę mierzona co dwa tygodnie, ten sam lekarz, ten sam sprzęt, a długość sie waha między 4,3 -5,7 taka rozpiętość raczej nie może być wina drgającej ręki :) mi któryś gin powiedział wlasnie, ze szyjka pracuje i takie rozbieżności mogą być :)
Mi kiedys moj doktor powiedział ze jak.szyjka sie skróci to sie nie wydłuży aaa drugi lekarz ze szyjka jest mięśniem.przecież i moze sie kurczyc i rozkurczac :D jak.pytałam o te różnice w pomiarach.. :/ i juz sama niewiem
 
reklama
Do góry