reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Podaja Ci coś na skurcze oprócz magnezu ? Na ktg są widoczne? Moze to jakieś niegroźne stawianie brzucha?
Dostaje dwa razy dziennie leki rozkurczowe i czuje ze się zmniejszyły troszkę dolegliwości, niestety ktg nie wykrywa jeszcze za dobrze bicia serduszka maleńkiej, bo jest to 22 tc, wiec tylko małym urządzeniem mi robią pomiar - chwilowy.
 
reklama
Dziewczyny jak szybko wypływa Wam luteina? Tu w szpitalu to jakiś koszmar, po 2 h już wszystko ubrudzone na biało :/ a w domu jak miałam swoją to nie było czegoś takiego...
 
Dziewczyny jak szybko wypływa Wam luteina? Tu w szpitalu to jakiś koszmar, po 2 h już wszystko ubrudzone na biało :/ a w domu jak miałam swoją to nie było czegoś takiego...
Ta szpitalna to masakra. Daja.50mg a w.domu mam 100. Najgorzej było jak mialam.200mg rano i 200 na wieczór.. 3x na dzień musialam zmieniać bieliznę az zaczęłam Panikowac ze to może wody. W domu już takiego.problemu nie ma :) te szpitalne jak dla mnie maja inna konsystencje hm
 
Ta szpitalna to masakra. Daja.50mg a w.domu mam 100. Najgorzej było jak mialam.200mg rano i 200 na wieczór.. 3x na dzień musialam zmieniać bieliznę az zaczęłam Panikowac ze to może wody. W domu już takiego.problemu nie ma :) te szpitalne jak dla mnie maja inna konsystencje hm
No właśnie też tak stwierdziłam że są innej konsystencji... Dziś wezmę swoją jak mi przywioza z domu, bo już mam dość :p
 
Z luteina mam to samo, biore dwa razy dziennie i jest dramat. Dopóki leżę jest ok, ale jak tylko wstanę wszystko mokre, bo u mnie ona w większość taka mocno wodnista jest..
 
Z luteina mam to samo, biore dwa razy dziennie i jest dramat. Dopóki leżę jest ok, ale jak tylko wstanę wszystko mokre, bo u mnie ona w większość taka mocno wodnista jest..
To są jakieś różne rodzaje tej luteiny? Moja kupiona w aptece jest normalna, nic wodnistego nigdy nie miałam, a w szpitalu to jest koszmar.
 
Pytałam położnej jaka mi dają 2x 50 mg. W domu brałam jedna 100 mg. Może to dlatego:) innego wytłumaczenia nie widzę :D
 
reklama
To są jakieś różne rodzaje tej luteiny? Moja kupiona w aptece jest normalna, nic wodnistego nigdy nie miałam, a w szpitalu to jest koszmar.
Nie mam pojecia, u mnie te upławy to taka woda wlasnie, na początku się bałam, ze to może wody, ale to raczej niemożliwe, bo od 10
tygodni biore luteinę :/
 
Do góry