reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

U mnie 38 tydzień skończony wiec mogę już rodzić Nawet miałam nadzieję ze się zacznie po tym usuwaniu szwu ... Ale dzidzius widać jeszcze nie chce wyjść
 
reklama
U mnie 38 tydzień skończony wiec mogę już rodzić Nawet miałam nadzieję ze się zacznie po tym usuwaniu szwu ... Ale dzidzius widać jeszcze nie chce wyjść
Tez mialam plamienie i tez bolalo ściągnięcie a bardziej największy wziernik tak bolal bo samo przeciecie nie i trwalo sekunde. Tez w 38 skonczonym tc a cc mialam w 39 tc. Nie spiesz sie dla dziecka lepiej jak posiedzi jak najdluzej.
 
Dziewczyny u mnie 27 tydzień. Chodze do lux med i tam Moja szyjka miała 29 mm od początku mierzenia czyli w 20 TC i 23 TC. 2 tygodnie temu byłam u innego gina, bardziej doświadczonego i on mi zmierzył szyjkę 41 mm. Mówię że miałam 29 mm i czy na pewno- tak na pewno, szyjka idealna. Po 2 tygodniach od tego czyli wczoraj byłam u mojego gina w Lux Med i on że moja szyjka z 29 mm ma 27 mm, a nawet i 24 mm. Dał luteinę i kazał leżeć. Możliwe są takie rozbieżności? Miała tak któraś? Ja wiem że inny sprzęt, może lekko przesunąć skalę przy mierzeniu ale aż tak?
 
Dziewczyny u mnie 27 tydzień. Chodze do lux med i tam Moja szyjka miała 29 mm od początku mierzenia czyli w 20 TC i 23 TC. 2 tygodnie temu byłam u innego gina, bardziej doświadczonego i on mi zmierzył szyjkę 41 mm. Mówię że miałam 29 mm i czy na pewno- tak na pewno, szyjka idealna. Po 2 tygodniach od tego czyli wczoraj byłam u mojego gina w Lux Med i on że moja szyjka z 29 mm ma 27 mm, a nawet i 24 mm. Dał luteinę i kazał leżeć. Możliwe są takie rozbieżności? Miała tak któraś? Ja wiem że inny sprzęt, może lekko przesunąć skalę przy mierzeniu ale aż tak?
Rozbieżności zdarzają się, w szpitalu wyszło mi 17mm, niedługo później prywatnie 30 :p Niektórzy gini w luxmedzie sami przyznają, że mają słaby sprzęt... Ja tam tylko robię badania krwi i moczu, nie ryzykowałabym prowadzenia ciąży, mam złe doświadczenia z ich ginami, a do dobrych mega kolejki ;)
 
No właśnie gin jest ekspertem w usg, mówił że sprzęt średni ale był pewien odnośnie tych 24 mm.
Rozbieżności zdarzają się, w szpitalu wyszło mi 17mm, niedługo później prywatnie 30 [emoji14] Niektórzy gini w luxmedzie sami przyznają, że mają słaby sprzęt... Ja tam tylko robię badania krwi i moczu, nie ryzykowałabym prowadzenia ciąży, mam złe doświadczenia z ich ginami, a do dobrych mega kolejki ;)
 
Dziewczyny u mnie 27 tydzień. Chodze do lux med i tam Moja szyjka miała 29 mm od początku mierzenia czyli w 20 TC i 23 TC. 2 tygodnie temu byłam u innego gina, bardziej doświadczonego i on mi zmierzył szyjkę 41 mm. Mówię że miałam 29 mm i czy na pewno- tak na pewno, szyjka idealna. Po 2 tygodniach od tego czyli wczoraj byłam u mojego gina w Lux Med i on że moja szyjka z 29 mm ma 27 mm, a nawet i 24 mm. Dał luteinę i kazał leżeć. Możliwe są takie rozbieżności? Miała tak któraś? Ja wiem że inny sprzęt, może lekko przesunąć skalę przy mierzeniu ale aż tak?
Zdecydowanie tak. U mnie szyjka miała 13mm, a lekarze w szpitalu zmierzył ja na 37mm. Lepiej chodzić do 1 zaufanego ginka
 
@Zzzzzz super! Gratulacje :* lekkiego połogu życzę :)
Hehehe „zachcialo mi sie kupe”
To samo powiedzialam do mojego M jak rodzilam, ze zaraz zrobie kupe, jak polozna to uslyszala to wolala lekarzy i 10 minut pozniej byl maly z nami ;)
@ashisohi superowo, za niedlugo bedziecie w komplecie :))
 
reklama
Do góry