reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny! Faktycznie na Doz jest za 19. 99 Ten duphaston i wiecie co?! Jest u mnie taka apteka w miejscowości bo sprawdziłam, zadzwoniłam jaka cena na miejscu i babka mówi że 31 zł, ale mogę zamówić Przez neta za 19.99 z odbiorem w aptece za free i w aptece daje się recepte! :D dzięki! Sprawdźcie moze też macie taką możliwości :)
Raz się tak przejechaliśmy, oo ale fajnie, jaka taniocha na dozie, robię mężowi listę, leci do stacjonarnej, potem patrzę na rachunek, a tam ze 2 dychy więcej :p Mogliby gdzieś zaznaczyć, że internetowe ceny nie obowiązują w aptekach...
 
Dziewczyny! Faktycznie na Doz jest za 19. 99 Ten duphaston i wiecie co?! Jest u mnie taka apteka w miejscowości bo sprawdziłam, zadzwoniłam jaka cena na miejscu i babka mówi że 31 zł, ale mogę zamówić Przez neta za 19.99 z odbiorem w aptece za free i w aptece daje się recepte! :D dzięki! Sprawdźcie moze też macie taką możliwości :)
Na przez całą ciążę zamawiałam w ten sposób leki, na stronie mają taniej niż większość aptek :) prenatal pamiętam kupowałam za 30 zl, jeszcze mam zapas :p

@Zzzzzz Jak u Ciebie? Nadal nie rozpakowana? Ja już mam dooosc :p
 
Dziewczyny, lecę zaraz do lekarza, obejrzałam sobie wyniki hematologii, niektóre parametry nieprawidłowe, myslicie ze to może być jakaś infekcja?
 

Załączniki

  • 3382C94D-8457-41D4-B7C3-2FB3BF7E64B7.jpeg
    3382C94D-8457-41D4-B7C3-2FB3BF7E64B7.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 75
Cześć Dziewczyny, metoda małych kroczków przekonała i mnie. Jak sobie wyznaczył pierwszy cel 12.04 skończony 28 t. od razu zrobiło mi się lżej:) Bo mimo wiosennej pogody za oknem, czerwiec wydaje mi się czymś abstrakcyjnym. Kolejny cel to 24.05 - 34 t. I wymarzony 7.06 36t.
Mam jeszcze do was pytanie, moja rodzina zorganizowała mi szpital w domu, a mianowicie od powrotu do domu leżę grzecznie w piżamce w łóżku, wstaje tylko do wc i pod prysznic, na badania i wizyty, na zmianę mąż, mama, teściowa są u mnie żeby zrobić śniadanie, obiad, zaprowadzić syna do szkoły, ogarnąć dom. Kosztuje mnie to bardzo dużo, bo nie nawidze być zależna, ale chowam dumę w kieszeń, wiem, że mam szczęście, że ich mam i tak się zorganizowali, ale moje pytanie brzmi czy to nie przesada?

Czyli też mamy podobne wymarzone terminy :)
Tak samo nie lubię być zależna i jak siostra posprzątała mi w weekend mieszkanie to nie wiedziałam jak jej dziękować ;) Ale musimy teraz dać sobie pomóc, jak wrócimy do pełni sił to się odwdzięczymy :)
Myślę że takie leżenie w piżamie może być trochę przybijące, ja codziennie rano przy okazji toalety przebieram się w wygodny dresik i tak leżę pod kocem w salonie przed telewizorem. Miałam dosyć piżamy po wyjściu ze szpitala, w piżamie od razu czułam jakbym była chora ;) Tak samo jak Ty nie ruszam się z domu oprócz wizyt u lekarza i na badania.
Masz szczęście że masz taką rodzinkę :) i że są z Tobą, szczególnie że potrzebujecie pomocy przy synku. Moi rodzice i teściowie niestety mieszkają ok. 100 km ode mnie i odwiedzają nas na zmianę w weekendy. Na codzień jestem sama, mąż w pracy 8-16. Około 2 razy w tygodniu ktoś mnie odwiedzi w ciągu dnia i wtedy zupełnie inaczej czas leci. Najbardziej się boję, że jak jestem sama to coś zacznie się dziać, np. dostanę skurczy albo wody odejdą a mąż potrzebuje około pół godziny na dojazd i kolejne pół godziny mamy do szpitala (optymistycznie, jak nie będzie korków). Boję się że to za długo przy założonym szwie a to moja pierwsza ciąża więc nie wiem jak szybko wszystko może się zacząć. Chyba gdyby był ktoś ze mną w ciągu dnia jak z Tobą to byłoby mi raźniej :)
 
reklama
Do góry