reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny dla mnie ten czas po zdjęciu szwu i pessara są najgorsze. Też mam wrażenie, że zaraz coś mi wypadnie, kłucia w szyjce są tak mocne, że dosłownie muszę położyć się na boku żeby trochę ucichło. W nocy zero spania przez ból. Odliczam dni do środy.
 
reklama
Jak się czujesz bez szwu? Ja pierwsze 3 dni miałam wrażenie że mam tak miękko tam na dole że mi dziecko wypadnie ;) a teraz jest fajnie bo w końcu nie boję się schylić i kucnąć czy rozszerzyć nóg na więcej niż 5 cm ;)
Jeszcze jestem oszołomiona,że trudno powiedzieć.Ale czuję ulgę w kroczu.Ale czuje też skurcze.Boże,nie jestem psychicznie przygotowana.
 
Jeszcze jestem oszołomiona,że trudno powiedzieć.Ale czuję ulgę w kroczu.Ale czuje też skurcze.Boże,nie jestem psychicznie przygotowana.
Mnie bolał brzuch jak na okres 2 dni po ściągnięciu szwu, nie wiem czy to były skurcze jeśli tak to raczej słabe bo skurcze inaczej sobie wyobrażam. Teraz nie czuję totalnie nic oprócz tego że dziecko mi próbuje żebro złamać :p daj sobie trochę czasu :)
 
Pamiętaj, że możesz się nie zgodzić. Ja na skierowaniu mam wpisane : stan po szwie szyjkowym, stan po cc, tokofobia. Też mam nadzieję, że nikt tego nie będzie kwestionował.
O, nie jestem sama z toko :) U mnie do tego dochodzi nadciśnienie. @Katiuszka81 podobno na lekarzy działa, gdy każesz im wydać oświadczenie, że w razie powikłań biorą odpowiedzialność na siebie. Podobno...
 
@Wiewióreczka87 ale super wieści :)

Mnie dzisiaj w nocy obudził bol brzucha trwal ok 20 minut, zjadłam magnez i przeszło. Ale od rana brzuch jest jakiś dziwny , mimo leżenia dalej coś mnie pobolewa, wzięłam no spe właśnie.. jeśli do wieczora tak będzie to jadę na IP bo to nie jest normalne prawda ? :(
 
Może
@Wiewióreczka87 ale super wieści :)

Mnie dzisiaj w nocy obudził bol brzucha trwal ok 20 minut, zjadłam magnez i przeszło. Ale od rana brzuch jest jakiś dziwny , mimo leżenia dalej coś mnie pobolewa, wzięłam no spe właśnie.. jeśli do wieczora tak będzie to jadę na IP bo to nie jest normalne prawda ? :(
Moze coś zjadłas i zaszkodziło?
Pamiętam jak w poprzedniej ciąży miałam ochotę na cebulę, nasmazylam z kiełbasa, poddusilam mmmm niebo w gębie a na drugi dzień myślałam że umrę, tak brzuch bolał że nie wiedziałam co się dzieje, chodziłam zgieta w pół. Wieczorem przeszło, też nospe wzięłam.
 
reklama
@Gannka niby nie ... ehh gdyby człowiek wiedział który bol ma być a który jest zły to było by łatwiej ... :( ps ale mi smaka narobilas ta kiełbasa z cebula haha :D
 
Do góry