reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
O 2 zaczely mi sie saczyc wody plodowe i zaczely sie nieregularne skurcze, o 5 byly co 5 minut ale juz mega silne i pojechalismy do szpitala o 6 nas przyjeli i rozwarcie 2 cm szyjka zgladzona. O 8 juz 5cm dwa skurcze pozniej 8 cm, no i tu weszly skurcze parte- kto tego nie przezyl tego sobie nie jest w stanie wyobrazic, ja myslalam ze tam umre, musieli mnie naciac bo nie chcial wyjsc, i te naciecie ku€&&@ jak zamykam oczy to to slysze i czuje!! Tylko ze chlopak wielki bo 3320 i 55 cm..
Ale jeden skurcz po nacieciu i juz byl u mnie na brzuchu :) porod lozyska- pikus nawet nie wiem kiedy, ale szyjcie :o boj sie boga :ooo i teraz ten ból, ciezko mi zmienic pozycje, noge podniesc cokolwiek ;o ale leze dzielnie i czekam az mi Ignasia przywiozą ;) kangurowanie bylo 2 godzinki cos cudownego <3
Super, gratulacje! Wcale nie taki długi poród :) fajnie że to już masz za sobą, teraz czekają tylko dobre chwile :)
 
O 2 zaczely mi sie saczyc wody plodowe i zaczely sie nieregularne skurcze, o 5 byly co 5 minut ale juz mega silne i pojechalismy do szpitala o 6 nas przyjeli i rozwarcie 2 cm szyjka zgladzona. O 8 juz 5cm dwa skurcze pozniej 8 cm, no i tu weszly skurcze parte- kto tego nie przezyl tego sobie nie jest w stanie wyobrazic, ja myslalam ze tam umre, musieli mnie naciac bo nie chcial wyjsc, i te naciecie ku€&&@ jak zamykam oczy to to slysze i czuje!! Tylko ze chlopak wielki bo 3320 i 55 cm..
Ale jeden skurcz po nacieciu i juz byl u mnie na brzuchu :) porod lozyska- pikus nawet nie wiem kiedy, ale szyjcie :o boj sie boga :ooo i teraz ten ból, ciezko mi zmienic pozycje, noge podniesc cokolwiek ;o ale leze dzielnie i czekam az mi Ignasia przywiozą ;) kangurowanie bylo 2 godzinki cos cudownego <3
Najlepiej <33
 
Aż mnie wszystko tam zabolało :p
Gratuluje!!!!! <3
O 2 zaczely mi sie saczyc wody plodowe i zaczely sie nieregularne skurcze, o 5 byly co 5 minut ale juz mega silne i pojechalismy do szpitala o 6 nas przyjeli i rozwarcie 2 cm szyjka zgladzona. O 8 juz 5cm dwa skurcze pozniej 8 cm, no i tu weszly skurcze parte- kto tego nie przezyl tego sobie nie jest w stanie wyobrazic, ja myslalam ze tam umre, musieli mnie naciac bo nie chcial wyjsc, i te naciecie ku€&&@ jak zamykam oczy to to slysze i czuje!! Tylko ze chlopak wielki bo 3320 i 55 cm..
Ale jeden skurcz po nacieciu i juz byl u mnie na brzuchu :) porod lozyska- pikus nawet nie wiem kiedy, ale szyjcie :o boj sie boga :ooo i teraz ten ból, ciezko mi zmienic pozycje, noge podniesc cokolwiek ;o ale leze dzielnie i czekam az mi Ignasia przywiozą ;) kangurowanie bylo 2 godzinki cos cudownego <3
 
@Audia20 bole parte sa straszne. Nie do opisania masz racje a co do krocza to mowia ze lepiej jak nacinaja niz jakbys miala sama popekac bo niby ladniej sie zszyje i pozniej po zagojeniu mniejszy dyskomfort.
 
@Audia20 bole parte sa straszne. Nie do opisania masz racje a co do krocza to mowia ze lepiej jak nacinaja niz jakbys miala sama popekac bo niby ladniej sie zszyje i pozniej po zagojeniu mniejszy dyskomfort.
Dokładnie. Ja bym jeszcze dodała ze nacięcie przyspiesza wyjście maluszka i w związku z tym zmniejsza ryzyko. Dobrze ze mnie nacieli bo małemu tętno spadało i jeszcze by się urodził niedotleniony czy coś a tak to szybko zareagowali :) teraz chce uniknąć nacinania ale jeśli będzie się pracie przedluzalo to niech tną dla dobra mojego i dziecka.
 
Audia wielkie gratki:-* z porodem szybko sie uwinelas;-) Pierwszy dzien zawsze najgorszy. Przespisz noc i jutro bedzie lepiej. Naciecie krocza troche niekomfortowa sytuacja, mnie tez nacinali, ale liczylam sie z tym. Zdrowka dla Was:-*
 
reklama
Baśka przygotowujesz sie juz do pierwszego spacerku. U nas dzis piekna pogoda byla az szkoda w domu siedziec. Jak przyjdzie położna w tygodniu to porozmawiam kiedy mozna pokorzystac z aury:-)
 
Do góry