reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
@Kleo83 jak tam u Ciebie z brzuchem? Duzo sie juz juz obkurczyl? Bo u mnie jeszcze wczoraj nie moglam sama zobaczyc blizny po cc a dzisiaj juz ja widze. Ale ogolnie mialam duzy brzuch jak w 7 msc. I krwawienie raz jest raz nie. I mam problem z oddawaniem moczu. Tak jakby kuje przy tym w srodku pochwy.
 
@Kleo83 jak tam u Ciebie z brzuchem? Duzo sie juz juz obkurczyl? Bo u mnie jeszcze wczoraj nie moglam sama zobaczyc blizny po cc a dzisiaj juz ja widze. Ale ogolnie mialam duzy brzuch jak w 7 msc. I krwawienie raz jest raz nie. I mam problem z oddawaniem moczu. Tak jakby kuje przy tym w srodku pochwy.
Zaraz po porodzie brzuszek spory mi zostal, ale wlazłam w swoje najwieksze dzinsy. Teraz znacznie mi spadł, ale dobtego co było 9 miesiecy temu duzo brakuje:-/ Z krwawieniem tez tak mam raz mniej, raz wiecej. Ale dzis super sie czuje i z każdym dniem widze, ze jest lepiej. Z tym co mialam po pierwszym porodzie to smigam jak wyscigowka. Mocz i stolec bez problemu.
 
@Kleo83 jak tam u Ciebie z brzuchem? Duzo sie juz juz obkurczyl? Bo u mnie jeszcze wczoraj nie moglam sama zobaczyc blizny po cc a dzisiaj juz ja widze. Ale ogolnie mialam duzy brzuch jak w 7 msc. I krwawienie raz jest raz nie. I mam problem z oddawaniem moczu. Tak jakby kuje przy tym w srodku pochwy.
Basia ja tak z tym oddawaniem moczu miałam po cesarce. Myślałam wtedy, że to po cewnikowaniu. Takie dziwne uczucie jakbym nie mogła opróżnić pęcherza do końca. Oczywiście przywlokłam wtedy jskąś bakterię, brsłam antybiotyk i po jakimś czasie minęło.
 
Dziewczyny ja juz rozpakowana! Ignas jest juz ze mną ;)
Porod sn, niestety musieli mnie naciąć i teraz leze i placze z bólu :( tak piecze krocze ze zgroza! Ale warto bylo <3
Łaaaał super, gratulacje :)) proszę o spowiedź : ile trwał poród, jakie wrażenia itp :))
 
reklama
O 2 zaczely mi sie saczyc wody plodowe i zaczely sie nieregularne skurcze, o 5 byly co 5 minut ale juz mega silne i pojechalismy do szpitala o 6 nas przyjeli i rozwarcie 2 cm szyjka zgladzona. O 8 juz 5cm dwa skurcze pozniej 8 cm, no i tu weszly skurcze parte- kto tego nie przezyl tego sobie nie jest w stanie wyobrazic, ja myslalam ze tam umre, musieli mnie naciac bo nie chcial wyjsc, i te naciecie ku€&&@ jak zamykam oczy to to slysze i czuje!! Tylko ze chlopak wielki bo 3320 i 55 cm..
Ale jeden skurcz po nacieciu i juz byl u mnie na brzuchu :) porod lozyska- pikus nawet nie wiem kiedy, ale szyjcie :o boj sie boga :ooo i teraz ten ból, ciezko mi zmienic pozycje, noge podniesc cokolwiek ;o ale leze dzielnie i czekam az mi Ignasia przywiozą ;) kangurowanie bylo 2 godzinki cos cudownego <3
 
Do góry