reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Kleo83 mnie dzisiaj bardzo pogoda kusila ale moj M marudzil ze za szybko bo polozna powiedziala ze moge wyjść dopiero jak Patryk nabierze do 3 kg a w piątek mial dopiero niecale 2.8. Ale jutro juz pojde na krotki spacer ma byc 11 stopni. I nie bede werandowac.

Kurcze dopiero zrzucilam jakies 11 kg juz patrzeć nie moge na siebie.
 
reklama
@Kleo83 mnie dzisiaj bardzo pogoda kusila ale moj M marudzil ze za szybko bo polozna powiedziala ze moge wyjść dopiero jak Patryk nabierze do 3 kg a w piątek mial dopiero niecale 2.8. Ale jutro juz pojde na krotki spacer ma byc 11 stopni. I nie bede werandowac.

Kurcze dopiero zrzucilam jakies 11 kg juz patrzeć nie moge na siebie.
Nie znam się, więc może głupio pytam, ale 11kg w tak krótkim czasie to mało? :o
 
Ja nie wiem ile teraz waze, przytylam 17 kg. Muszę przykolegowac się do kogos kto ma wagę sprawdzic ile mi zostalo balastu do zrzucenia;-)
 
Z tego co wiem to ok 9 potrafia po samym porodzie zrzucic u mnie w niedzielę było tylko 7 kg wiec obawiam sie ze moze to byc malo i cos mi zostanie po ciąży. Teraz idzie szybko bo jem mniej i maly duzo ciagnie piersi a później sie skonczy. I duzo to jednak byla woda.
 
Z tego co wiem to ok 9 potrafia po samym porodzie zrzucic u mnie w niedzielę było tylko 7 kg wiec obawiam sie ze moze to byc malo i cos mi zostanie po ciąży. Teraz idzie szybko bo jem mniej i maly duzo ciagnie piersi a później sie skonczy. I duzo to jednak byla woda.
Basia u Ciebie super wynik, jestes tydzien po porodzie.
Ja tez jem mniej, bo nie ma kiedy. Jem zazwyczaj sniadania i cos na kolację.
Basia u Ciebie tez juz sie zaczely pielgrzymki do Patryczka? U mnie codziennie ktos jest i jeszcze dużo osob sie dopytuje kiedy moze nas odwiedzić heh...
Jak Karolinka radzi sobie z bycia starsza siostra?
Mój synek caly czas zachwycony, chce nam pomagac. Dzis rano byl w niebo wziety, bo zanim sie obudził położyłam Szymka w jego łóżku i mówi że chce aby braciszek codziennie go budzil:-)
Ja wciaz mam niedowierzanie, ze Szymek jest juz z nami i ciagle sie wzruszam jak pomysle, ze jestem mamą dwojki dzieci. Jakie to jest piękne doswiadczenie:-)
 
U Nas pielgrzymek nie ma wszyscy czekaja na Nasze pozwolenie. A ja jeszcze nie zapraszam boje sie jakiegos chorobska. Nawet corka caly tydzien siedziala w domu dopiero dzisiaj poszla do przedszkola. Co do starszej siostry bardzo jest dumna i pomaga ale widze ze czasami szuka poklasku. Zaczyna zwracac na siebie uwage ale wcale sie nie dziwie bo po stracie syna i ogólnie byla Nasza ksiezniczka i teraz zaczyna sie upominac a my mamy mniej czasu. Dzisiaj w nocy np Patryk tylko budził sie na jedzenie i spal a za to cora ovidzila sie po 24 i dala Nam popalic. Ze Ona nie lubi sama spać itp i byla taka afera ze pol nocy ryczala i nic jej nie przekonywalo. Wydaje mi sie ze w ten sposob zwraca na siebie uwage. No doslownie w nocy z niemocy sie rozplakalam bylam taka zla na Nia a z drugiej strony tak mi szkoda jej bylo. Zawsze jak chciala w nocy do Nas przychodzic to po prostu wyparowała i z Nami spala a teraz nie ma miejsca.
 
U Nas jest z budzeniem rano na odwrot. Cora wstaje ok 7 a Maly ze mna spi do 8. Ale ogolnie to jestem mega dumna. Ona Go tak tuli i caluje a Patryk to moj Maly Książę. Tak Go kocham. Zlagodzil moj bol po stracie brata. Mogłabym caly czas Go miec na rekach i tulic i całować.
 
U Nas jest z budzeniem rano na odwrot. Cora wstaje ok 7 a Maly ze mna spi do 8. Ale ogolnie to jestem mega dumna. Ona Go tak tuli i caluje a Patryk to moj Maly Książę. Tak Go kocham. Zlagodzil moj bol po stracie brata. Mogłabym caly czas Go miec na rekach i tulic i całować.
@BaskaW a co się stało z poprzednim synkiem? :(
Fajnie, że macie małych pomocników ;D Ile mają lat? Ja po przejściach w tej ciąży raczej nigdy nie zdecyduję się na powtórkę...
 
reklama
Do góry