reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny ja tez nie spalam dobrze juz na koniec. A teraz jest jeszcze gorzej. Maly mi dzisiaj spedzil cala noc na cycku. W ogóle oka nie zmruzylam. A bylo ciezko co chwile siadac na pupe po cesarce. Moze dzisiaj do domu wyjdziemy. Czekamy na crp.
Baska a kiedy pobierali tp CRP? Czekasz na wynik od wczoraj ?! Eh...
Oby bylo dobrze. Trzymaj sie ;*
 
reklama
Nie wczoraj juz byl wynik spadlo z 13 na 11. Ale dzisiaj tez musza sprawdzic. Norma do 10 ale lepiej by bylo niskie. Ginekologicznie dostalam zgode na wyjscie jeszcze tylko maluch musi dostac. A jak nie to jutro.
 
O
Moja gin na te wszystkie moje gluty poradzila mi 10dniowa irygacje z wody utlenionej

Mieszam wode mineralna z woda utleniona (na oko, robie sobie w kubeczku na mocz) i strzykawka 10nl wstrzykuje sobie potem obmywam ta woda utleniona wargi sromowe i reszte tych okolic lacznie z odbytem - dzuala odkazajaco. Mialam zalecebie robic to 10dni rano i wieczorem. Potem 10 dni bralam vitagyn C, potem wlasciwie do teraz płukanke z wody utlenionej stosuje raz na tudzien, plus raz na tydzien vitagyn C i raz lub 2 razy na tydzien lactovaginal[/QUOTE
Kupię sobie narazie ten vitagyn c. A z wodą pomyślę, bo ja się boję takich eksperymentów :D chociaż w sumie może nie środek ale z zewnątrz bym użyła..
 
Basiu oby CRP spadło, w domku pomoże Ci mąż i córeczka :)

Mnie dzis znowu odpadl czesc czopu OBRZYDLIWE. Zgodnie z poradami @Oczekujaca123 zrobilam temu foto, zeby pokazac ginowi na wizycie, ktora mam dopiero w piatek.
Kurcze jeszcze nie chce rodzic :((
 
Basiu oby CRP spadło, w domku pomoże Ci mąż i córeczka :)

Mnie dzis znowu odpadl czesc czopu OBRZYDLIWE. Zgodnie z poradami @Oczekujaca123 zrobilam temu foto, zeby pokazac ginowi na wizycie, ktora mam dopiero w piatek.
Kurcze jeszcze nie chce rodzic :((

Ja to bym już chciała urodzić, mam mega złe samopoczucie, ale mi nic nie odpada jeszcze i nic sie nie dzieje :-(
Jakiego koloru ten czop? To taki glutek? :/
 
@Audia20 Ja już się przyzwyczaiłam, że czasem, jak bardzo boli, to po prostu nie zasnę i tyle. Mąż w łóżku (u mnie rzadkość, więc raczej doceniam) przydaje się o tyle, że awaryjnie zrobi masaż, co trochę pomaga. Wczoraj był taki dzień, że wiedziałam, ze nie zasnę, więc sobie puściłam amsra na youtubie i zadziałało. Ale czasem trzeba po prostu odpuścić i uznać, że trudno - nie będziemy spać w nocy, to odeśpimy w ciągu dnia (chyba że masz coś na głowie). Jak nie śpisz z powodu stresu, to relanium będzie ok, ale samym niespaniem nie ma co się dodatkowo stresować.
 
Dziewczyny! Ja jakieś 2-3 tygodnie temu miałam problem, bo nie czułam czkawki u małego. Teraz jest dokładnie odwrotnie. Mamy czkawkę 10 razy na dobę. Przyznam, że zaczęłam się martwić. Wiem, ze czkawka to nic groźnego, ale tyle razy? W dodatku mam wrażenie, ze mały tego nie lubi, kręci się przy niej okropnie, wierzga. Miałyście podobnie?

@BaskaW crp spada, więc jest poprawa! Myślę, ze dziś będzie jeszcze niższe.
 
reklama
Do góry