reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

PS: dla sprostowania, absolutnie nie śmiałam się z tego co czulas, tylko z tego że ja tak samo to wszystko analizuje, ze człowiek ma w głowie tak wszystko przeorane przez to co przeszedł że to jakaś masakra jest.
:) mam nadzieję ze nie urazilam i nie wkurzylam Cię.
 
reklama
PS: dla sprostowania, absolutnie nie śmiałam się z tego co czulas, tylko z tego że ja tak samo to wszystko analizuje, ze człowiek ma w głowie tak wszystko przeorane przez to co przeszedł że to jakaś masakra jest.
:) mam nadzieję ze nie urazilam i nie wkurzylam Cię.
Spokojnie z perspektywy czasu sama sie smieje z tego ;p ale wtedy przezywalan dramat.. przy pierwszym wypadnieciu czopa.. rzekomego czopa pojechalam a IP mowiac ze cos ze mnie wyleciało i bylo olbrzymie i obrzydliwe.. ;p takze no... dobrzr ze mam kilka szpitali w okolicy pojechalam wtedy do tego do ktotego wiedzialam ze juz nie wroce :D
 
A powiedz mi proszę z tą woda utleniona to o co dokładnie chodzi? :p
Bo ten vitagyn c jutro chyba kupię :D
 
@Gannka ze mnie gdy się lało nic nie wykryto, a jak przestało wyszła bakteria :p Do czasu wizyty u gina zakupiłabym na wszelki wypadek jakiś probiotyk i dobry żel na upławy.
 
Ja miałam ale takie wodniste i bezbarwne, czasami lekko żółte. Później pół majtek w brązie i alarm do gina na sprawdzenie co jest nie tak. No i zaraz krążek...
 
A powiedz mi proszę z tą woda utleniona to o co dokładnie chodzi? [emoji14]
Bo ten vitagyn c jutro chyba kupię :D
Moja gin na te wszystkie moje gluty poradzila mi 10dniowa irygacje z wody utlenionej

Mieszam wode mineralna z woda utleniona (na oko, robie sobie w kubeczku na mocz) i strzykawka 10nl wstrzykuje sobie potem obmywam ta woda utleniona wargi sromowe i reszte tych okolic lacznie z odbytem - dzuala odkazajaco. Mialam zalecebie robic to 10dni rano i wieczorem. Potem 10 dni bralam vitagyn C, potem wlasciwie do teraz płukanke z wody utlenionej stosuje raz na tudzien, plus raz na tydzien vitagyn C i raz lub 2 razy na tydzien lactovaginal
 
Po kazdej irygacji/umyciu ta woda utleniona i tak podmywalam sie mydlem naturalnym nanosrebrem albo innym zeletem do higieny intymnej (u nnie sprawdza sie lirene bede mama) no i podcieram sie tylko recznikami papierowymi, nie zwykłym ręcznikiem. A no i vitagyn C daje dziwne zolte uplawy ;p wiwc nie panikuj
 
reklama
@BaskaW i @Kleo83 gratuluje ogromnie! Duzo zdrówka dla Was mamusie i dla synusiów Kurcze dziewczyny macie jakies sposoby na bezsennosc?? Ja padam na twarz, jestem zmeczona ale spac w nocy od tygodnia nie moge :((((
Jestem wykończona :/
 
Do góry