reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Po tyg stosowaniu luteina mnie tam wyżera, wyzarla mnie już chyba do cna... czuje jakby mi kwasem ktoś polał cała pochwę w środku... Jezu. Czy z takim czymś wycieczka na izbę dzisiaj jest podstawa? Czy próbować jutro się dostać do gin?
A to trwa cały czas czy tylko po aplikacji?

@BaskaW @Kleo83 super, że z Waszymi chłopakami jest lepiej z każdym dniem :)

U mnie dziś tragedia, boli mnie prawy bok, ale tylko jak poleguję na plecach, zaraz sobie jakąś chorobę wkręcę...
 
reklama
@Ika88 od wczoraj czuje nie tylko po zaaplikowaniu, znika na chwile i zaraz znowu czuje.... :oops: czuje jak bym miała conajmniej tam kolka wbitego ...
 
@Ika88 od wczoraj czuje nie tylko po zaaplikowaniu, znika na chwile i zaraz znowu czuje.... :oops: czuje jak bym miała conajmniej tam kolka wbitego ...
Antybiotyki mogą tak działać, ale luteina... Wiem, że może szczypać, ale o takiej reakcji nie słyszałam. Oby nie, ale może masz jakąś infekcję? Albo spróbuj wkładać ją płycej? Jak jest naprawdę źle to nie ma co się katować, tylko lekarz...
 
@Ika88 wlasnie dzisiaj włożyłam ja płycej ale szału nie ma... poza tym nie boli brzuch, nie twardnieje, tylko czuje jak by mi ktoś kija w panią włożył i kazał z nim siedzieć, suchość i trochę pieczenie... jeśli to nie jest podstawa do IP to muszę poczekać do jutra i błagać na recepcji o jakiś wolny termin... nie mam szwu, ani pessara i nie stwierdzono poki co (i oby tak zostało) problemow z szyjka ale długość jest bez szału ;/
 
Antybiotyki mogą tak działać, ale luteina... Wiem, że może szczypać, ale o takiej reakcji nie słyszałam. Oby nie, ale może masz jakąś infekcję? Albo spróbuj wkładać ją płycej? Jak jest naprawdę źle to nie ma co się katować, tylko lekarz...
Co do relanium to ja na uspokojenie go nie dostalam, tylko na wyciszenie skurczy to sa mininalne dawki. Na uspokojenie dawali dziewczynie obok i miala wieksze dawki. Wiec ja dostalam tzw dawke ginekologiczna a ze dziala na spanie yo juz inna sprawa ;p
 
@Oczekujaca123 nawet jeśli ginekolog nie będzie chciała mi dać recepty to może psychiatra następnego dnia się zlituje :p
@olaa90 jeśli nie boli przy siedzeniu i jesteś przygotowana na wielogodzinne czekanie to może IP jest jakimś rozwiązaniem...
 
@Ika88 czemu wielogodzinne? Ja nigdy nie czekałam na IP dłużej niż kilka - kilkanaście minut.
@olamakota kurcze, kilka razy - to jeszcze do zniesienia, a u mojego czkawka staje się powoli stanem naturalnym. Ja już nie wiem, czytam, że to może się wiązać z jakimiś nieprawidłowościami pępowinowymi, tylko wtedy by się tez mniej ruszał, a mój się wierci jak nie wiem co.
 
Po tyg stosowaniu luteina mnie tam wyżera, wyzarla mnie już chyba do cna... czuje jakby mi kwasem ktoś polał cała pochwę w środku... Jezu. Czy z takim czymś wycieczka na izbę dzisiaj jest podstawa? Czy próbować jutro się dostać do gin?
O kurcze.Ja luteinę biorę od początku ciąży i nigdy czegoś takiego nie miałam.Może to jakaś reakcja alergiczna?U nas od razu pchają na oddział więc ja nigdy nie chodzę na ip.
 
reklama
Do góry