reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny w rossmann jak macie zalozone konto i wpisana date planowanych narodzin to dostaje sie za 1 gr pampersy do odbioru w sklepie.tylko musi przyjsc email ze juz macie do odbioru. Mi przyszedl wczoraj. Przychodzi ok 34 tc bo od wtedy mozna odbierac.
Dzięki za info, wpisałam datę w aplikacji :)

A co do bóli w okolicach kości łonowej, też mi się zaczęło tak tydzień temu i mój lekarz mówi że to normalne, spowodowane jest to naciskiem ciężkiego brzucha i rozchodzeniem się kości do porodu.
Ja też miewam ostatnio często bóle w krzyżu, ale brzuch miękki i mam przeczucie że to nic złego.
W środę mam wizytę i będę ustalać kiedy ściągam szew itd. Ciekawa jestem ile mała waży, oby nie za dużo :p
 
reklama
Basia to nie chcesz tego skonsultować?
U mnie noc nieprzespa. Pobudka kopniakami w srodku nocy. Czekam na szafarza jak juz pójdzie to ide w kimono
U mnie też noc nieprzespana. Mały pierwszy raz w życiu aż tak wariowało, kilka razy, jak już prawie zasypiałam, budziły mnie też silne skurcze, ale o dziwo bezbolesne. Do tego katar nie pozwala mi oddychać :( Stosowałyście Olbas będąc w ciąży? Zastanawiam się, czy mogę się nim wspomóc.
 
Dzięki za info, wpisałam datę w aplikacji :)

A co do bóli w okolicach kości łonowej, też mi się zaczęło tak tydzień temu i mój lekarz mówi że to normalne, spowodowane jest to naciskiem ciężkiego brzucha i rozchodzeniem się kości do porodu.
Ja też miewam ostatnio często bóle w krzyżu, ale brzuch miękki i mam przeczucie że to nic złego.
W środę mam wizytę i będę ustalać kiedy ściągam szew itd. Ciekawa jestem ile mała waży, oby nie za dużo :p
A propos wagi dziecka, kolega mi wczoraj opowiadał, ze jego córka miała długie nóżki i ogólnie była wysoka, przed porodem wyliczyli jej wagę na 4.5 kg, a ostatecznie urodziła się ważąc 3.2kg :)
 
Dziewczyny jutro ma byc u mnie ksiadz po kolędzie i bede wtedy sama. Nie oszukujmy sie bedzie to troche wyczyn ubrac sie. Pozniej go przyjąć wysluchac jaka to jestem zla bo do kościoła co niedziele nie chodze. Przyjmujecie ksiedza? Nie wiem co mam robic.
 
@Naysan a może na katar pomogłoby Ci płukanie nosa,zatok np. irigasinem? jeżeli chodzi o krople to nie wiem jakie można stosować.
Już się dowiedziałam, że Olbasu nie można, bo zawiera olejek jałowcowy. To nie są krople tylko taki olej odtykający nos, jak się na przykład w nocy nie może spać. Działa cuda, ale nie będę ryzykować. Irygacje spoko, spróbuję.
 
@Naysan ja nie pomogę w sprawie zatok :(

@BaskaW ja lubię rozmawiac z księdzem z mojej parafii bo w końcu jesteśmy w jedej wspólnocie, więc dla mnie to przyjemność. Teraz ksiądz odwiedza mnie częściej jak leżę no i szafarz z komunia co niedzielę :)
 
@Naysan ja nie pomogę w sprawie zatok :(

@BaskaW ja lubię rozmawiac z księdzem z mojej parafii bo w końcu jesteśmy w jedej wspólnocie, więc dla mnie to przyjemność. Teraz ksiądz odwiedza mnie częściej jak leżę no i szafarz z komunia co niedzielę :)
To masz fajnego ksiedza. Moj to wiecznie niezadowolony tylko krzyczy. Nic nie rozumie. Opierdala. Robi problemy ludziom z chrzcinami slubem zaswiadczeniami i wszystkim co sie da. Odmawia czesto ludziom chrzcin itp rzeczy. Wiecznie nagada bo nei chodzicie do kosciola itp. Wiec jak sama mam Go przyjmować to az mma ciarki.
 
To masz fajnego ksiedza. Moj to wiecznie niezadowolony tylko krzyczy. Nic nie rozumie. Opierdala. Robi problemy ludziom z chrzcinami slubem zaswiadczeniami i wszystkim co sie da. Odmawia czesto ludziom chrzcin itp rzeczy. Wiecznie nagada bo nei chodzicie do kosciola itp. Wiec jak sama mam Go przyjmować to az mma ciarki.
Aj to u nas ksiądz kawki się napije, pogaworzy - fajna mamy parafie. Sam powiedzial ze jest wczesniakiem z 7 miesiaca i jakoś tak starał się mnie podnieść na duchu.
 
reklama
@Zzzzzz to macie fajnie. U Nas zapomnij o takim zachowaniu a jak przyjdzie to nigdy nie wiesz za co opierdzieli.. Jest juz w wieku emerytalnym wyrzucili go z Innej parafii i trafil do Nas.
 
Do góry