reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Zzzzzz to macie fajnie. U Nas zapomnij o takim zachowaniu a jak przyjdzie to nigdy nie wiesz za co opierdzieli.. Jest juz w wieku emerytalnym wyrzucili go z Innej parafii i trafil do Nas.

To go nie przyjmij, po co sie masz dodatkowo denerwować? Ja też miałam być sama i wysłalam mojego z kopertą, że nas nie bedzie na kolędzie. U nas tez taki dziwnolud jest, tylko problemy robi :/
 
reklama
Dziewczyny w rossmann jak macie zalozone konto i wpisana date planowanych narodzin to dostaje sie za 1 gr pampersy do odbioru w sklepie.tylko musi przyjsc email ze juz macie do odbioru. Mi przyszedl wczoraj. Przychodzi ok 34 tc bo od wtedy mozna odbierac.
Hej napisz mi proszę gdzie wpisać datę urodzin, bo nigdzie nie moge znaleźć
 
Jak masz juz w profilu dziecko dodane to musisz zalozyc nowe konto w rossne. Nie ma mozliwosci miec dziecka plus spodziewac sie nowego. W apliakcji w profilu ustawiasz status rossne. Patrz na zjdeciu.
 

Załączniki

  • Capture+_2019-01-07-14-31-32.png
    Capture+_2019-01-07-14-31-32.png
    23,1 KB · Wyświetleń: 60
Dziewczyny czy te wyniki sa ok? Nie ma antybiogramu wiec chyba nie ma najgorzej ale martwia mnie te pojedyncze enterococcus spp , badanie robilam po wyjsc ze szpitalam przy przyjecium posiew byl czysty

1546869550270.jpeg
 
W necie jest napisane ze na ta bakterie nie robi sie antybiogramu ze jest to naturalnie wystepujaca bakteria w kale i jelitach. Nic sensownego nie ma napisane.
 
reklama
Do góry