reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Od ponad tygodnia tak mam, w nocy spać przez to nie mogę, tabletki nie pomagają- z internetu dowiedzialam sie ze to jest refluks- cofajnie się tresci pokarmowej. Wiec u mnie tylko lezenie z glowa wysoko :( i takie uczucie palenia przez ten kwas :/
I mnie to dziś dopadło:( Pali żywym ogniem, chyba będę spać na siedząco
 
reklama
Ja też jak przeczytałam ten wykaz, to wychodzi mi, że ponad połowę rzeczy mam. Do tego jeszcze skurcze jelit i biegunka. Już powinnam chyba od 6 tygodni rodzić :)
Dziewczyny, mam takie pytanie, jak liczycie tygodnie ciąży? Mam wrażenie, że lekarze liczą, jak im wygodnie. Jak byłam na amnio w 15+2, to mówili, ze jestem w 16tym. A teraz 24:6 i mówią, że w 24tym. Gdzie tu logika?
 
Na razie nigdzie nie jade..bylo go malo i nic innego mi nie dolega. Chyba ze jakies klucie w prawej pachwinie. Bede obserwowac. Moze to cos z szyjki tak ten szew mi dokucza. Pewnie bedzie noc nieprzespana.
@Naysan. Ja licze skończone tygodnie i tez tak kazali w szpitalu mowic.. Czyli jak mam dzisiaj 33+2 to jestem w 33 tygodniu ciazy.
 
@Ola124 ja bralam dlugo po zabiegu nospe forte 3x1.teraz jakos od 29 tc nie biore. Bo sie wszystko wyciszylo. Pewnie leki tak zadziala1ly. Jestes swiezo po zabiegu bierz ja jak Ci pomaga. Jak bedzie lepiej zawsze możesz odstawic.

Ja dziewczyny w domu. Noc przespana. Boli mnie caly dol w zgorku lonowym po pachwiny przy dotyku czy ruchu. Ze sluzem nie wiem jak dalej. Jeszcze leze w lozku.
Ps. U mnei czysto nawet przy aplikacji luteiny..moze juz powoli cos z czopa odchodzi tak może byc szybciej..
 
Ostatnia edycja:
Basia to nie chcesz tego skonsultować?
U mnie noc nieprzespa. Pobudka kopniakami w srodku nocy. Czekam na szafarza jak juz pójdzie to ide w kimono
 
Basia to nie chcesz tego skonsultować?
U mnie noc nieprzespa. Pobudka kopniakami w srodku nocy. Czekam na szafarza jak juz pójdzie to ide w kimono
Jak mnie cos jeszcze zaniepokoi to pojde do lekarza jutro przyjmuje. Maly sie rusza nic nie boli. Nic nie leci. Moze szyjka sie skrocila stad sluz. Brzuch mam miekki. A do szpitala 110 km. W domu corka wiec nie chce na darmo jezdzic.
 
reklama
Dziewczyny w rossmann jak macie zalozone konto i wpisana date planowanych narodzin to dostaje sie za 1 gr pampersy do odbioru w sklepie.tylko musi przyjsc email ze juz macie do odbioru. Mi przyszedl wczoraj. Przychodzi ok 34 tc bo od wtedy mozna odbierac.
 

Załączniki

  • Capture+_2019-01-06-09-54-55.png
    Capture+_2019-01-06-09-54-55.png
    108,6 KB · Wyświetleń: 66
Do góry