reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

W zasadzie to ja mam od poczatku tej ciazy wszystkie objawy szczegolnie z bolem w kroczu, czy nad spojeniem lonowym. Tylko nie krwawie i nie plamie... a niby wszystko jest ok.
Za to jak dojechalam na IP w 23tc poprzedniej ciazy z pecherzem plodowym w pochwie to mialam lekko rozowa wydzieline. A czulan sie świetnie... takze tego ...
 
reklama
Mam candida albicans [emoji20] sądzę, że złapałam ją w szpitalu. Bo 10.12 byłam na posiewie, 17.12 odebrałam i były same dobre bakterie ( nie pamiętam nazwy) 20.12 przyszłam do szpitala a 23 zgłosiam że czuję pieczenie i kłucie w szyjce... miałam zrobiony posiew z moczu i z pochwy... W moczu czysto a w pochwie niestety nie.
Ja 22go w szpitalu tez mialam posiew robiony i czysto, same dobre bakterie. Po wyjsciu zrobilam sobie posiew w kierunku bakterii i grzybow , czekam na wynik i zobaczymy...
 
Macie takie twardnienia ze czujecie jak brzuch nad pępkiem wklęsa, a macica wypycha się do przodu? Zgroza, dziwne to jest. Ciekawe jaki będzie poród przy tak wczesnych skurczach i stawianiu
 
W zasadzie to ja mam od poczatku tej ciazy wszystkie objawy szczegolnie z bolem w kroczu, czy nad spojeniem lonowym. Tylko nie krwawie i nie plamie... a niby wszystko jest ok.
Za to jak dojechalam na IP w 23tc poprzedniej ciazy z pecherzem plodowym w pochwie to mialam lekko rozowa wydzieline. A czulan sie świetnie... takze tego ...
A ja wlasnie mialam bol jak na miesiaczke i sluz. I w szpitalu już 5 cm rozwarcia..i dzień wczesniej plecy mnie bolaly.
 
Ja juz tez mam tak dosc. Rozsadza mi krocze. Jka leze to cala zawartosc zoaldka podccodzi mi do gardla. Jak usiade to az mi sie odbija i od razu ulga. Dokicza mi szew na szyjce mam wrazenie takie jakby juz ciągnąl..jak leze to mnie bola poszczególne czesci ciala..mam dusznosci..boshe i te noce..no mam dość.
 
Ja juz tez mam tak dosc. Rozsadza mi krocze. Jka leze to cala zawartosc zoaldka podccodzi mi do gardla. Jak usiade to az mi sie odbija i od razu ulga. Dokicza mi szew na szyjce mam wrazenie takie jakby juz ciągnąl..jak leze to mnie bola poszczególne czesci ciala..mam dusznosci..boshe i te noce..no mam dość.

:( z tego co napisalas to tylko nie dokucza mi szew bo go nie mam :p ale za to ciagle mi twardnieje brzuch, i nic mi nie daje ulgi na zgage :( i wszystko mam ciasne juz, nie mam kompletnie co ubrac :o
 
:( z tego co napisalas to tylko nie dokucza mi szew bo go nie mam :p ale za to ciagle mi twardnieje brzuch, i nic mi nie daje ulgi na zgage :( i wszystko mam ciasne juz, nie mam kompletnie co ubrac :o
A rez masz takie chamskie uczucie jak lezysz jakby wszytsko z zoladka stako Ci w przelyku? Ja nie mam zgagi ale to jest wlasnie uciążliwe.
 
A rez masz takie chamskie uczucie jak lezysz jakby wszytsko z zoladka stako Ci w przelyku? Ja nie mam zgagi ale to jest wlasnie uciążliwe.

Od ponad tygodnia tak mam, w nocy spać przez to nie mogę, tabletki nie pomagają- z internetu dowiedzialam sie ze to jest refluks- cofajnie się tresci pokarmowej. Wiec u mnie tylko lezenie z glowa wysoko :( i takie uczucie palenia przez ten kwas :/
 
reklama
Do góry