reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny na smyk.pl mozna kupic tanio kocyki itp rzeczy. Jest zakladka do -80%. Ja wlasnie zamowilam kocyk i kolderke z poduszka i motylkiem do wozka i gabke do kapieli i zaplacilam 80 zl. Mzoe akurat cos Wam sie spodoba. Ja wzielam kocyk taki jakby na drutach co sa modne.

A nie kojarzysz do kiedy?
 
reklama
Raczej do wyczerpania zapasow.
 

Załączniki

  • Capture+_2018-12-21-13-45-04.png
    Capture+_2018-12-21-13-45-04.png
    67 KB · Wyświetleń: 62
  • Capture+_2018-12-21-13-45-15.png
    Capture+_2018-12-21-13-45-15.png
    34,4 KB · Wyświetleń: 57
Dziewczyny, a jak sobie radzicie z nerwami. Ja co 2-3 dni mam nerwy napięte jak postronki i mam wrażenie, że za chwilę wybuchne, zazwyczaj kończy się to niekontrolowanym płaczem. Nie wiem czy to wina hormonów, czy też to uwiezienie w domu i bycie zależnym od kogoś daje mi tak w kość. A jak jest u was: oaza spokoju, czy też macie ochotę kogoś ukatrupic?
 
Cześć
Mam 30 tydzień ciąży i dzisiaj u gina wyszło że szyjka sie skraca.Nie wiem ile dokładnie bo badał mnie na fotelu i nie usg tylko ręką.
Do tego twardniejący brzuch.
Dostałam większą dawkę luteiny, nospę i oszczędny tryb życia, kontrola za 2 tyg po świętach.martwię się i mam nadzieje dotrwać chociaż do 34 tyg.
Wcześniej mia£am operacje usunięcia pęcherzyka żółciowego z kamieniami.czuje że to też mogło dużo na to wpłynąć, ale operacja była konieczna. Mam nadzieje że z córeczką damy radę przez to przejsć ;)
 
Jestem załamana idą święta A brzuch twardnieje jak oszalały dwa tygodnie temu wyszłam że szpitala A sytuacja zaczyna się powtarzać. A mój lekarz... byłam u niego we wtorek po receptę Ale poskarzylam się że brzuch jest twardy Ale nawet mnie nie zbadał. Dotknął brzucha i powiedział że tydzien temu szyjka była super. Dodał ze jestem wysoka szczupła brzuch mam niewielki jak na 31 tc i to rozciąganie może mieć wpływ na tak aktywna macice. W takim razie dlaczego dwa tygodnie temu wysłał mnie do szpitala i nastraszyl odejściem wód plodowych i porodem przedwczesnym.... skoro teraz twierdzi że taka fizjologia mojej ciazy
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, a jak sobie radzicie z nerwami. Ja co 2-3 dni mam nerwy napięte jak postronki i mam wrażenie, że za chwilę wybuchne, zazwyczaj kończy się to niekontrolowanym płaczem. Nie wiem czy to wina hormonów, czy też to uwiezienie w domu i bycie zależnym od kogoś daje mi tak w kość. A jak jest u was: oaza spokoju, czy też macie ochotę kogoś ukatrupic?
Ja niestety to drugie. Myślę, że wpływ ma wszystko po trochu ale najbardziej to uwięzienie w domu i strach, że coś się wydarzy. Tak do godziny 17 jestem sama w domu, staram się czytać, coś tam oglądam ale coraz częściej ogarnia mnie takie poczucie beznadziejności. Nie mogę patrzeć w lustro- czuję się jak zombie:confused2:
 
@BaskaW koc piękny od razu weszlam na stronkę ale ten co mi sie podoba kosztuje 150zl i nie obejmuje go promocja:realmad:
@Teresa32 rozumiem Cię też bym była niespokojna chcesz zrobic?
@izaiv1985 ja pozwalam sobie na placz jak czuje ze mam ochotę ale generalnie rzadko mi się to zdarza. Raczej staram się cieszyc kazdego dnia.
@marlena222x witaj :) czemu lekarz nie zrobił usg?
Dzis przyszly do mnie znajomki i napilam sie z nimi pol filizanki najlzejszej kawy- brzuch jak skała. Rzucam kawę na dobre.
 
Cześć
Mam 30 tydzień ciąży i dzisiaj u gina wyszło że szyjka sie skraca.Nie wiem ile dokładnie bo badał mnie na fotelu i nie usg tylko ręką.
Do tego twardniejący brzuch.
Dostałam większą dawkę luteiny, nospę i oszczędny tryb życia, kontrola za 2 tyg po świętach.martwię się i mam nadzieje dotrwać chociaż do 34 tyg.
Wcześniej mia£am operacje usunięcia pęcherzyka żółciowego z kamieniami.czuje że to też mogło dużo na to wpłynąć, ale operacja była konieczna. Mam nadzieje że z córeczką damy radę przez to przejsć ;)
Ja tez mam 30 tydzien, szyjka skraca sie od 19tc. We wtorek bylam na wizycie i tez zrobila sie krotsza. Lekarz powiedzial mi, ze macica rosnie, napiera i tak moze sie dziac, zeby zbytnio sie tym nie martwic.
Co do moich nerwow, maz co chwile mnie sie pyta co sie , toba dzieje? Juz rano jak wstaje to potrafie byc zołzą, najgorsze, ze to wszystko odbija sie na mezu, ktory na rzesach staje aby dom normalnie funkcjonowal. To wszystko sie dzieje przez stres, ktory przezywam, nie umiem sobie z tym radzic i wybucham.
 
Ja tez tak mam dre morde o byle co. Teraz troche zluzowalam bo stres troche opadl. Choc dalej boje sie robic 2 czy dlugo siedziec.
 
reklama
Nie wiem właściwie co mom robić.. odliczam dni do najbliższej wizyty 27.12 moja siostra jest położna i zawsze mi powtarza żebym informowała lekarza o skurczach. Mój lekarz chyba wyczuł moja nieufność bo ostatnio powiedział mi żebym w końcu mu zaufala...
 
Do góry