reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
A co ma pokazac ten test? Bo kojarze go jako ciazowy ?
Zobacz, to jest coś takiego: Link do: Clearblue, testy na obecność wód płodowych dla kobiet w ciąży, 2 sztuki - Testy diagnostyczne

"
Test w formie wkładki higienicznej, wyraźnie pokazuje różnicę pomiędzy wodami płodowymi, a moczem.
Pasek testu wycieku płynu owodniowego zmienia barwę pod wpływem płynu o wartości pH powyżej 6,5. Wartości pH płynu owodniowego są wyższe niż 6,5."
 
Zobacz, to jest coś takiego: Link do: Clearblue, testy na obecność wód płodowych dla kobiet w ciąży, 2 sztuki - Testy diagnostyczne

"
Test w formie wkładki higienicznej, wyraźnie pokazuje różnicę pomiędzy wodami płodowymi, a moczem.
Pasek testu wycieku płynu owodniowego zmienia barwę pod wpływem płynu o wartości pH powyżej 6,5. Wartości pH płynu owodniowego są wyższe niż 6,5."
Slyszlalam o tym ale ta firma skojarzyła mi sie teraz tylko z tym testem ciazowym co reklamuja
Dziewczyny polecaja na forach te paski do wod plodowych ale hak wyczytalam ze one pokazuja ph wyzsze noc 6.5 to trochę bym sie bala, bo ja kiedys w ciazy mialam ph 7.5... ale w sumie jak masz opcję gdzies teraz kupic to kup, jak cos wyjdzie to pojedziesz spowrotem
 
Ja tez często mam wrazenie mokrych majtek ale wydaje mi sie ze to przez luteine ktora bardzo brudzi bielizne i ze leze pod kocem po prostu sie czlowiek poci. U mnie 18tc.
To sobie poleżymy u mnie 15tc od tygodnia mam krążek, czemu masz wskazania do leżenia jak szyjka zamknięta i długa?
 
To sobie poleżymy u mnie 15tc od tygodnia mam krążek, czemu masz wskazania do leżenia jak szyjka zamknięta i długa?
Moze srednie pocieszenie, ale pore roku na lezenie w ciazy macie dobra ;) wiec ksiazka, ciepla herbata, za niedlugo pod kocyk i lezec i pachniec , a ja będę za Was kciuki trzymac bo poki co sama sie starac bede dopiero ;)
 
Ale dopiero wróciłam ze szpitala ;( Ech. Kupie może ten test Clearblue i jeszcze jutro siebie poobserwuje, najwyżej podjadę jutro lub w niedziele.

Ja mam dokładnie takie same obawy co Ty. Też boję się, że wody mi się sączą. W środę byłam na wizycie i wszystko ok. Niby pessar może powodować większą ilość wydzielin, ale ja już zaczynam panikować. Zamierzam sobie kupić papierki lakmusowe. Oczywiście w stacjonarnych aptekach nigdzie nie ma więc muszę zamówić przez internet. U mnie AFI wynosi 12 więc znacznie mniej niż u Ciebie.
 
To sobie poleżymy u mnie 15tc od tygodnia mam krążek, czemu masz wskazania do leżenia jak szyjka zamknięta i długa?
Bo jest bardzo miekka. W 14 tc cos mnie niepokoilo mialam sluzu duzo zabarwionego na rozowo skojarzylam ze czop podobnie wyglada. I diagnoza miekka szyjka. Od tamtego czasu kompletnie sie polozylam. Od 2 dni znowu wariuje obawiam sie. Maskara ile jeszcze przede mna.
 
Cześć,
Jestem tu nowa. Urodziłam w 23 tyg., miałam w 19 założony pessar co doprowadziło do poważnej infekcji i nie dało się już zahamować skurczy. Po jakim czasie myślicie że można starać się o kolejne dziecko ?
 
Cześć,
Jestem tu nowa. Urodziłam w 23 tyg., miałam w 19 założony pessar co doprowadziło do poważnej infekcji i nie dało się już zahamować skurczy. Po jakim czasie myślicie że można starać się o kolejne dziecko ?
Czesc , bardzo mi przykro ;*
Tez Urodzilam w 23tc, lekarz kazal czekac 3-6miesiecy, ale po 2 cyklach stwierdził ze jest ok wiec w 3 cyklu mam zaczac starania.
Druga sprawa jest psychika... musisz byc gotowa, miec przepracowana zalobe... to bardzo wazne, zeby dobrze znosic kolejna ciaze.
Ja urodzilam w czerwcu, 3 cykl o ile wszystko bedzie w normie zaczne za kilka dni.
 
reklama
Gannka teraz Cie skojarzylam.. to Twoja coreczka walczyla :( naprawde bardzo mi przykro i wiem.doskonale co przeżywasz. Mimo to daj sobie czas na przezycie zaloby, skorzystaj z pomocy psychologa jesli potrzebujesz. ;*
 
Do góry