reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja mam zespół antyfosfolipidowy i przed ciaza prowadzil mnie immunolog. Juz podczas staran bylam na neoparin 0.6. Bo mialam duze bardzo d dimery. Moj lekarz po 3 msc staran na 0.6 zwiększył dawke na 0.8. On mowil ze neoparin przy zespole pomoze nie odrzucic ciazy a i ze dawke zwiekszyl bo sie nie udawalo. Ginekolog ciagnie ta dawke 0.8 bo raz d dimery rosna raz maleja. Waga raczej nie ma nic do tego co prawda przytylam po stracie dziecka ale nie jakos mocno.
Ok rozumiem. Ja mam poki co stwierdziba trombofilie wrodzona w pazdzierniku /listopadzie immunolog bedzie robila mi badania odnosnie zespolu amtyfosfolipidowego. Poki co gdybym zaszla w ciaze to profilaktycznie mam juz heparyne a przy staraniach biore acard
 
reklama
Ok rozumiem. Ja mam poki co stwierdziba trombofilie wrodzona w pazdzierniku /listopadzie immunolog bedzie robila mi badania odnosnie zespolu amtyfosfolipidowego. Poki co gdybym zaszla w ciaze to profilaktycznie mam juz heparyne a przy staraniach biore acard
Ja musialm robic badania na zespół 2 razy bo takie sa zalecenia i jak przeciwciala rosly to potwierdza zespol. Do tego na szczescie nie mam juz zadnych powaznych mutacji tylko mthfr w hetero.
 
Ja mam neoparin 0.8 i mam go na ryczalt place jakos 12 zl za 3 paczki. Mam ryczalr bo mam stwierdzony zespół i potwierdzony 2 krotnie badaniami w odstepie czasowym. Na luteine tez mam ryczalt. Wy tez??
 
reklama
Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Doskonale Cie rozumiem bo w 2017 r. Tez urodziłam syna w 22+4 tc. Zyl 2 dni. U mnie bylo tyle gorzej ze skonczylo sie cc. A to byla moja 2 cc. Zaczelam starac sie jakos po 5 msc. Udalo sie zajsc w 10mscu po stracie. Obecnie 18tc. Dasz rade. Wazne by plakac i dac upust emocjom z czasem bedzie lepiej.
Po tych 5m dostałaś zgodę od lekarza na starania? U mnie też skończyło się cc bo malutki był ułożony miednicowo. Jakie robiłaś wyniki przed staraniami?
 
Do góry