reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej.
U mnie... dziwnie. Wczoraj zaczął mi odchodzić podbarwiony na brunatno czop śluzowy i wylądowałam na ip. Tam okazało się, że w sumie bez zmian u mnie, a nawet na plus, bo szyjka się wydłużyła. Dlaczego zaczął odchodzić - nie wiadomo. Dziś rano znowu odszedł fragment. Leze zatem i fiksuje.
Widzę, że na razie każda z Was donosiła ciążę, mam więc nadzieję, że ten wątek przynosi szczęście. Młody 1839 gramow waży. Każdy tydzień jest na wagę złota
A zistawili Cię w szpitalu czy jesteś w domu? Musisz byc dobrej myśli! Ja byłam przekonana że urodze Wczesniaka, w szpitalu lekarze mnie "pocieszali" że do 36 tygodnia powinnam dotrwac. Dzisiaj mam 38, rozwarcie 4 cm chodzę od kilku dni i nadal nic. Będzie dobrze :)
Cześć dziewczyny :) daje znać tylko - my nadal w dwupaku. Od 36+1 zdjęty Pessar, praktycznie brak szyjki, miękka i rozwarcie na palec :) dziś już 37+5 i nadal nic a chciałbym już bardzo bo przepływy na granicy :) pozdrawiamy ze szpitala, zostaniemy tu już do porodu :)
Myślisz że będą Ci wywoływać? Mówią cos? Mi jeszcze do trrminu zostało 10 dni ale lekarz kazal przyjść juz w czwartek na wizytę. Pewnie da już skierowanie do szpitala bo mam gbs dodatni a poród może byc u mnie szybki.... A ja chcę żeby się samo zaczelo...
 
reklama
A zistawili Cię w szpitalu czy jesteś w domu? Musisz byc dobrej myśli! Ja byłam przekonana że urodze Wczesniaka, w szpitalu lekarze mnie "pocieszali" że do 36 tygodnia powinnam dotrwac. Dzisiaj mam 38, rozwarcie 4 cm chodzę od kilku dni i nadal nic. Będzie dobrze :)

Myślisz że będą Ci wywoływać? Mówią cos? Mi jeszcze do trrminu zostało 10 dni ale lekarz kazal przyjść juz w czwartek na wizytę. Pewnie da już skierowanie do szpitala bo mam gbs dodatni a poród może byc u mnie szybki.... A ja chcę żeby się samo zaczelo...

Na razie póki przepływy na granicy normy czekają aż się samo ruszy, ale jak się pogorszą jeszcze bardziej to będą wywoływać...a mój maluszek teraz się zasiedział i nie ma zamiaru nigdzie wychodzić :)
 
No moja też jak widać póki co nie ma takiego zamiaru. Chociaż od wczoraj jakoś czuje większy ucisk na krocze i brzuch mnie tak jakoś ciągnie. Więc może coś tam sie rusza
 
Dziewczyny, ja 40+4 w 37 t.c.ściagniety pessar i szew. Wczoraj miałam kroplówke z oksy i nic.
Dzidzia waży 4 kg (jestem bardzo drobnej budowy) niestety bede walczyc o cesarke
 
Hej.
U mnie... dziwnie. Wczoraj zaczął mi odchodzić podbarwiony na brunatno czop śluzowy i wylądowałam na ip. Tam okazało się, że w sumie bez zmian u mnie, a nawet na plus, bo szyjka się wydłużyła. Dlaczego zaczął odchodzić - nie wiadomo. Dziś rano znowu odszedł fragment. Leze zatem i fiksuje.
Widzę, że na razie każda z Was donosiła ciążę, mam więc nadzieję, że ten wątek przynosi szczęście. Młody 1839 gramow waży. Każdy tydzień jest na wagę złota
Spokojnie u mnie odszedł czop śluzowy podbarwiony krwia 2 tyg temu i co? I nic. Cisza. I wbrew wszelkiemu rozsadkowi szyjka się wydłużyla i rozwarcie znikło. A teraz szyjka zaczęła się skracac i rozwarcie zaczęło się znowu robić, ale teraz to dobrze :)
 
Dziewczyny, ja 40+4 w 37 t.c.ściagniety pessar i szew. Wczoraj miałam kroplówke z oksy i nic.
Dzidzia waży 4 kg (jestem bardzo drobnej budowy) niestety bede walczyc o cesarke
Hej u mnie 39+3 i cisza ! Dwa tyg temu waga 3400 ,ciekawa jestem jak teraz ?
W dwa tyg przybierała ponad 600 także koło 4 pewnie też ma ;/ synka urodziłam 2880 i było ciężko ,
Kiedy zgłosiłas się do szpitala ? Ja mam termin na środę
Od poniedziałku będzie mój lekarz ,wraca z urlopu to Wkoncu czegoś się dowiem
 
Dziewczyny, ja 40+4 w 37 t.c.ściagniety pessar i szew. Wczoraj miałam kroplówke z oksy i nic.
Dzidzia waży 4 kg (jestem bardzo drobnej budowy) niestety bede walczyc o cesarke
Te szyjki to naprawdę bywają zdradliwe. Wywołują poród a to się nic nie chce ruszyć. 8-)

Hej u mnie 39+3 i cisza ! Dwa tyg temu waga 3400 ,ciekawa jestem jak teraz ?
W dwa tyg przybierała ponad 600 także koło 4 pewnie też ma ;/ synka urodziłam 2880 i było ciężko ,
Kiedy zgłosiłas się do szpitala ? Ja mam termin na środę
Od poniedziałku będzie mój lekarz ,wraca z urlopu to Wkoncu czegoś się dowiem
To będziesz miała małą kluseczkę, strasznie dużo ten Twój bobasek przybiera.:)
 
reklama
Do góry