reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

A oto lista co mam zabrać do szpitala. Niestety nie udało mi się upchac tego wszystkiego do jednej walizki.
 

Załączniki

  • DSC_0117.JPG
    DSC_0117.JPG
    1,6 MB · Wyświetleń: 110
  • DSC_0118.JPG
    DSC_0118.JPG
    1,3 MB · Wyświetleń: 115
reklama
Juz wiem, że ściągamy szwy za tydzień w piątek. To będzie 37 plus 5 :) i niech się dzieje :) No chyba, że nie wytrzymam tego tygodnia, nic się nie dzieje, ale w głowie już mam jakieś takie oczekiwanie...
 
Juz wiem, że ściągamy szwy za tydzień w piątek. To będzie 37 plus 5 :) i niech się dzieje :) No chyba, że nie wytrzymam tego tygodnia, nic się nie dzieje, ale w głowie już mam jakieś takie oczekiwanie...
No to już niedługo ;)
Mi w poniedziałek pewnie zdejmie krążek, teraz już wszystko robię !)
 
Dziewczyny trochę glupieje. Kiedy moja ciąża będzie donoszona? Termin mam na 10 lipca (wtorek). To 37 tydzień zacznę we wtirek czy środę? Bo mam dwie aplikacje i różnie mi pokazuje, w internecie na kalkulatorach też różnie. Wiem ze to tylko 1 dzień ale ja już nie daje rady... Mam wrażenie że pok dnia nie wytrzymam. Plecy mi chyba niedługo pekna, strasznie bolą biodra, brzuch ci chwilę twardy, mega wzdecia. Juz mem dosyć :(
 
Dziewczyny trochę glupieje. Kiedy moja ciąża będzie donoszona? Termin mam na 10 lipca (wtorek). To 37 tydzień zacznę we wtirek czy środę? Bo mam dwie aplikacje i różnie mi pokazuje, w internecie na kalkulatorach też różnie. Wiem ze to tylko 1 dzień ale ja już nie daje rady... Mam wrażenie że pok dnia nie wytrzymam. Plecy mi chyba niedługo pekna, strasznie bolą biodra, brzuch ci chwilę twardy, mega wzdecia. Juz mem dosyć :(
Na mój mózg 37 tydzień kończysz we wtorek, w środę zaczynasz 38:)
U mnie dziś 32+0. Ja się chyba przejade na pogotowie bo boli mnie brzuch,ale czuje taki ucisk nad kością lonowa...mam nadzieję,że to nie główka w kanale rodnym...
 
Dziewczyny trochę glupieje. Kiedy moja ciąża będzie donoszona? Termin mam na 10 lipca (wtorek). To 37 tydzień zacznę we wtirek czy środę? Bo mam dwie aplikacje i różnie mi pokazuje, w internecie na kalkulatorach też różnie. Wiem ze to tylko 1 dzień ale ja już nie daje rady... Mam wrażenie że pok dnia nie wytrzymam. Plecy mi chyba niedługo pekna, strasznie bolą biodra, brzuch ci chwilę twardy, mega wzdecia. Juz mem dosyć :(
We wtorek masz 37 u 0. Ja mam termin na 08.07 i u mnie 37 i 0 wypada w niedzielę. Takze za moment nasze dzieci nie będą nawet wczesniakami w momencie urodzenia ;)
 
reklama
Na mój mózg 37 tydzień kończysz we wtorek, w środę zaczynasz 38:)
U mnie dziś 32+0. Ja się chyba przejade na pogotowie bo boli mnie brzuch,ale czuje taki ucisk nad kością lonowa...mam nadzieję,że to nie główka w kanale rodnym...
Ja wczoraj wieczorem też miałam podobnie,też czułam jak tak nisko mały się wierci. Póki co sie uspokoił. Jeśli coś Cię niepokoi lepiej to sprawdź. Daj potem znać.
 
Do góry